Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzcie proszę

inhalator parowy dla dzieci- posiada ktoś

Polecane posty

Gość poradzcie proszę

moje dzieci często mają infekcje górnych dróg oddechowych, lekarz zaleca inhalacje, jak dotychczas był to gar wrzątku z rumiankiem ale mam dość ani to wygodne, woda szybko stygnie , myślę że mija się to z celem, czy ktoś ma inhalator taki kupny, a co myślicie o tym /link poniżej/ czy warto kupić, a ile może kosztować w aptece? proszę o wypowiedzi, dziękuję http://www.allegro.pl/item169260082_inhalator_wick_w_1200ret.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie proszę
no nie wiem, może jesteście lepsi w te klocki i jakoś sobie poradzicie, a może trzeba wkleić w pasek, tak czy inaczej dziękuję za wszelkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fajny inhalator dla dzieci OB R1000 ma go w sprzedazy firma aero-medica www.aeromedika.pl. Nie wiem czy jest na tej stronie ale ja u nich zamawialam w listopadzie cena152,00 zł inhalator dostalam na drugi dzień po zamówieniu przez firmę DHL .Inhalator ten jest bardzo prosty w obsłudze i naprawde go polecam .Mam 5-latka alergika i bardzo często dzięki inhalacjom unikam jakichś powazniejszych komplikacji przy zwykłym zaziębieniu. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-pose zielone
czym sie różni inhalator od nebulizatora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszczepie na pewno
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś takiego od kiedy zastosowałam u dzieci katar i ine przypadłości nas omijają.Inhaluję solą fizjologiczną przy kaszlu miałam flegaminę w kroplach.REWELACYJNA sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest link do inhlatora
a jaka jest róznica pomiedzy nebulizatorem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and66na
Nebulizatorem czesto nazywa sie inhalator. Ale tak dokładnie to nebulizator jest czescia ktora rozpyla lek i dzieki niemu mozeby sie inhalowac :) nebulizator tworzy mgielke, jest wykonany z plastiku i to wlasnie do niego nalewamy soli fizjologicznej albo leku razem z solą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_tata121
czy ktoś może mi polecić jakiś skuteczny inhalatro pneumatyczny dla dziecka? Zależy mi na jakości i skuteczności, ale żeby nie kosztował 400 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkim mamom polecam sprawdzony inhalator/nebulizator bez maseczkowy. Robili nim mojej córce inhalacje w szpitalu. W wielu szpitalach mają właśnie ten, bo niesamowicie wygodny i przede wszystkim skuteczny. I nie ma skutków ubocznych jak działanie na brzuszek czy oczy. Zapłaciłam sporo ale misia nawet nie wie że ma inhalacje i to jest najważniejsze. Aha babyair.pl zapomniałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia_33
sama korzystam z inhalatora Medel Family, czasami podaję nim leki synkowi . Nie psuje sie, mozna dokupic rozne akcesoria (ja kupilam małą maseczkę) i świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweleina
Diagnostic Nano kupcie - świetna sprawa. Niedrogi, cichy i porzadny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluśka83
jeśli chodzi o inhalatory dla dzieci mój lekarz doradził mi zebyśmy kupili inhalator Bobo-New, jest z diagnosis , jest bardzo cichy, wygląda jak rybka Nemo i dzieci się go nie boją bo myślą ze to zabawka :) wiem po swoim Franiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że jak na pierwszy raz z inhalacją to nie ma sensu od razu dużych pieniędzy na urządzenie wydawać. Sama kupowałam Sanity Simple. Trochę ponad sto złotych za ten model dałam. Ładnie pracuje, nie hałasuje, jest w miarę cichy. Cała konstrukcja dużo nie waży, można sobie wygodnie ustawić w pomieszczeniu gdzie będzie inhalacja wykonywana. Różne leki można tutaj wlewać, najważniejsze żeby były przeznaczone do wziewnego podawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie pokazują inhalatory z ich plusami i minusami na http://rankinginhalatorow.pl/. Można też dodawać swoje oceny modeli i przez to pomóc innym w wyborze do czego swoją drogą zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Familino Pro jest bardzo solidnym rodzinnym inhalatorem, można go stosować już spokojnie u najmniejszych dzieci. Włoska marka, długa bo dożywotnia gwarancja także cieżko będzie to komukolwiek przebić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Zadowoleni jesteśmy z Baby zwłaszcza smoczek dla niemowlaka jest świetnym pomysłem. Przez maseczkę inhalacja byłaby praktycznie niemożliwa imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darr
Dnia 4.06.2019 o 15:10, Gość Sara napisał:

Zadowoleni jesteśmy z Baby zwłaszcza smoczek dla niemowlaka jest świetnym pomysłem. Przez maseczkę inhalacja byłaby praktycznie niemożliwa imo.

tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akin

Ogólnie nie miałem inhalatora dla dziecka od Sanity, ale ogólnie ze sprzętu tej marki korzystałem i mogę polecić, urządzenia są na dobrym poziomie, myślę że będziecie z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja kupowałam na podstawie opinie w sieci, model Baby – specjalny inhalator dla dziecka, żeby się nie bało, estetyka ma to zapewnić. Co do sprzętu to profesjonalnie wykonany, delikatnie podaje mgiełkę, więc wydaje się, że pod tym kątem to rzeczywiście dobra propozycja i sprzęt się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie polecane modele urządzeń to bardzo duży wybór różnych inhalatorów ma w ofercie Sanity – my mamy taki: sanity.pl/inhalator-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×