Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiedzialam tego

opowiem moja historie

Polecane posty

Gość paniusia jej
moze,nikt nie wie jak jest naprawde i co ona czuje,ale zeby drugi zwiazek byl chory?nie rozumie twojej opini,ze co z e z kobieta,czy moze chodzi ci o to ze poszla do lozka z tym adamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alw w kolo jest wesolo lalala
hihihih,to forum dostarcza mi rozrywki,jesli to serial prosze o kolejne odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zauwazylam ze tu
pelno baranow na calym forum ktorzy robai sobi zabawe i seriale z cudzych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqewf
no, okoliczności powstania takiego związku byłyby paskudne a to nie wróży dobrze, jak i nie gwarantuje prawdziwości i trwałości uczuć (czy to w związku homo- czy heteroseksualnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alw w kolo jest wesolo lalala
oj tam nie przesadzaj ,polowa tego co tu pisza smierdzi tu bzdura na mile,aele zabawniejsi sa ci co radza takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqewf
ano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
ale one od razu sie nie styknely,tylko po jakims czasie,i wydaje mi sie ze to byla dluzsza droga,dlatego zwiazxek pewniejszy,zreszta skoro sie kochaja i ufaja to co moze sie zdarzyc?czemu ma sie rozpasc.ja czasem mam takie mysli dotyczace mojego zwiazku,ze to chore ze sie rozpadnie,bo i ona i ja mialysmy wczesniej facetow,i ze to jakies chwilowe,ale ta chwila trwa2 lata a ja gdybym myslal w taki sposob ciagle sama zniszczylabym wszystko.a co do dziecko to fakt trudna sprawa,ze wzgledu na wszytkie trzy osoby,mamusia jest z ciocia a ciocia byla z tatusiem w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
wesolya a podwaz co ja pisze to dowiesz sie co to moja zlosc,ja w swoim zwiazku jestem dominujaca czescia,facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alw w kolo jest wesolo lalala
spoko spoko paniusiu jak mowisz tak jest,nie podwazam wszystkich wypowedzi,ale w kolejnym odcinku chcetnie poczytalbym o czyms prawdziwym ,moze o tobie?no co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
bujaj sie buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
jestem lesbijka ale chcetnie zadawalm sie tez zwierzatkami np podniecaja mnie rybki i kiatki w ciemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
podszywacz bujaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego że juz ileś
NIe. Tzn. że taka studentka jest zatrudniona na umowę zlecenie czy tam inaczej, płacą jej od wydrukowanego tekstu, albo jeszcze ibaczej. Ma napisac jakąs historię i zdobyc komentarze innych osób, albo je sama napisać:O proste- co tydzień w gazecie X mają się ukazać jakies :opowiem wam swoją hisorię" (chyba nawet jakiś szmatławiec ma tak zatytuowaną rubrykę) Takich gazet są dziesiątki! I ktoś pisze jakąś wymyślona historię, potem zapodaje na jakies forum, babki komentują i potem te komentarze sa kradione, tzn. wykorzystywane bezprawnie jako :listy czytelników" dotyczace danej historii. Bo żaden czytelnik nie odpisuje redakcji na takie gówna:O Przecie zto idiotyczne... Tylko ma wytwarzać poczucie wiezi czytelników z gazetą, czytelników z innymi czytelnikami. takie rubryki z identycznymi historyjkami, napisanym dokłądnie takim samym językiem, ma 90% gazet kobiecych- od Dziewczyny dla nastolatek po Życie na Gorąco dla plotkarskich bab. Sprawdźcie sami, w kiosku czy empiku. I wiem, co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom opuszczony
moja dziewczyna zostawila mnie dla dziewczyny,szczerze mowiac to jest to dla mnie latwiejsze do zniesienia niz gdyby zrobila to dla facia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aj nie wiem
nigdy na cos takiego sie nie natknelam w gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego że juz ileś
No to zajrzyj nie do gazety tylko do brukowca:O Dla starych bab podróżującyhc pociągami, co nie lubią czytać książek. Sa jakies gazety z samymi historiami miłosnymi, ale nawet w życiu na gorąco sa jakies tam dział z życia wzeite i sa takie opowiadania. Serio. Przejrzyj babskie gazety kiedyś, ale takie szmatławe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiedzialam tego
no troche komentarzy jest,tak jak myslam malo sensowne,albo zarzucajace klamstwo,zajrze jutro,aha nie bede tego wykorzystywac do zandej gazety,bo nie po to to pisalam,chociaz rzeczywiscie tak moze sie dziac,ja nawet nie wiedzialm o isstnieniu tego forum,dzis go znalazlam i poprostu napisalm.ide z synem do lekarza,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty wszystko wiesz
czy jestes stara i podrozujesz pociagami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego że juz ileś
Nie, jestem młoda i studiuję na polonistyce i wiem, co robią dziewczyny pracujące w takich gazetach. I czasami jeżdżę autobusami podmiejskimi, gdzie każda kobita po 40 z barankiem na głowie i z siatami siedzi i czyta taie wypociny w drodze do domu... Nie wierzycie, to nie. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
tom nie martw sie jak jest z dziewczyna ,krzywda jej sie nie stanie,zazwyczaj zdrady sa w zwiazkach heteroseksualnych igejowski chcociaz w mniejszym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia jej
o autorko to jesli bedziesz to napisz moze cos wiecej jak udalo sie przekonac tej sylwi twoja kuzynke to calego tego teatrzyku?czy sylwia przespal sie z twoim bylym czy nie zdazyla,przeciagal zeby do tego nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tu jestescie tu
idiotami a ja mam kompleksy i dziekuje za internet ze moge wam wrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak zastanawiam czy ludzie ktorzy wymawiaja sie na pewne tematy maja pojecie o zyciu? Ilez niesamowitych histori jest na swiecie i kiedy sie o tym slyszy to wlosy stawaja deba. ja bylam lata za granica , spotykalam ludzi z calego swiata, slyszalam,widialam przerozne historie, w ktore nam polakom trodno uwierzyc, bo my niestety zyjemy w bardzo katolickim kraju w ktorym ludzie boja sie przyznac do swoich storn sexsualnyh i kiedy tylko cos o sobie napisza to slysza lub czytaja o sobie ze klamia lub zmyslaja. Zachodnia Europa, Ameryka to kraje w ktorych kroloje wolnosc, ludzie zakochuja sie w kims innym nagle, Ja wierze w takie historie,sama znam ludzi ktorzy po wieloletnim zwiaku nagle stali sie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o ta historyjkę
tylko o sam tytuł a potem o to, jak ta osoba o tym pisze. Typowo brukowcowa gadanina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kurde
ma taki styl,i co z tego nie oznacza to ze zmysla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ja
nie rozumiem tez dlaczego wiekszosc zakalda ze to wymyslona bajeczka???sa to zapewne osoby ,ktore maja jednolite,nudne ciagle wg jakis ustalonych zasad zycie i nie moga poprostu w to uwierzyc ze nie wszyscy tak zyja,ze ktos lamie zasady po to by byc szczesliwym,a nie szarym czlowieczkiem.co do tego ma styl tej historii,owszem jak z gazetki,ale niektorzy maja taki styl inny maja inny,zreszta jezu ,jak mozna opowiedziec to inaczej,dziewczyna uzywa normalnych slow,w jaki sposob powinna to zrobic????ja nie widze w tym nic dziwnego.ale od razu widac ze duzo osob tu lubuje sie w gazetkach tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmehhhhhhhh
no wiec ja uwazam ze cos takiego wcale nie musi byc wymyslana historia,poprostu wszystko sie moze zdarzyc ,marchewkowe pole i w sumie co mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca po swojemu
Mi sie twoja historia bardzo podoba. Wiem ze moze byc prawdziwa , slyszalam o podobnych sytuacjach. W roznych momentach zycia mozemy byc inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo brzydka historia bo oparta na klamstwie. Np. gdyby autorka nie wrocila do domu nie wiedziala by ze kolezanka przespi sie z chlopakiem. Kolezanka wykorzystala cala wiedze o zwiazku swojej wybranki z chlopakiem i zrobila tak zeby Ja zdobyc. Bardzo nieuczciwe. I nie tlumaczy tego zachowanie chlopaka. Gdyby ta historia dotyczyla zwiazku w innej konfiguracji to mozna bylo by ja opisac tak: jest para, przykladowo dziewczyna zdradza, jej faceta chce zdobyc inny chlopak-gej a wiec w tym celu sypia z dziewczyna tego faceta a nastepnie zalamanemum pomaga przy dziecku i w koncu zostaja para. Straszne zaklamanie. A choroba toczy spoleczenstwo, toczy skoro nawet takich drastycznych przykladow falszu nie umiecie zauwazyc. I nie chodzi tutaj o tolerancje lub nie zwiazkow homoseksulanych ale o budowanie na klamstwie i oszustwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×