Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara676

4 dzien na diecie 1000-czemu nie chudne?

Polecane posty

Gość sara676

4 dni na diecie 1000 kcal = wg obliczen powinno zejsc ze mnie pol kilo conajmniej... wiec dlazego nie chudne :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Może mało ważysz..wtedy bardzo trudno się schodzi lub też organizm przyzwyczaił się do diet i nie reaguje już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się nie wysrałaś jeszcze
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
nie sadze zeby sranie odbieralo centymetry w biodraach ;/... waze 60kg/170cm.. ostatnio przytylam 3 kilo jedzac po 4000 kcal dziennie wiec teraz jedzac 1000 powinnam chyba schudnac.. kiedy schudne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzomiły poprzedni post,niema co ... żałosny post,jak i jego właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenita dlaczego uwazasz ze dziewczyna ktora sie pyta dlaczego nie chudnie jest zalosna?? sara musisz troszke poczekac:) a jestes przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że nie sprostowałam, ale byłam pewna, że latwos ie domyślić, że chodzila mi o post z godz 16.50 ;D autorce topicu nie mam nic do zarzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
moze chodzilo jej o tego chama powyzej mnie :P nie jestem przed zadnym okresem za to jestem bardzo zdziwiona ze nic ze mnie nie zeszlo OO.. :( podobno chudniecie zaczyna sie po 2 dniach juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
a na takie chamskie madrale rady nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja waga zaczela
sie zmniejszac jak zachorowalam i mi sie skurczyl zoladek, wtedy moje posilki nie przekraczaly mniej wiecej 600kcal, a waga leciala w dol jak szlona, teraz jej podobnie, a ona stoi w miejscu :( Powodzenia wszystkim, ktore sie staraja zgubic pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
moje posilki narazie nie przekraczaja 300! :( i co z tego mam... nie chudne jakims cudem :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to 1000 czy 300 kcal
w koncu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
1000 ale pojedyncze czeste posilki nie przekraczaja 300.. moze ktos jeszcze mi przedstawi swoj poglad na temat niechudniecia na jedenj z najbardzizej polecanych diet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
up?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Jak na swj wzrost to mało ważysz. I organizm się broni, najgorzej właśnie schudnąć kilka ostatnich kilogramów. Poczekaj na wyniki jeszcze, powinno coś się zmienić po tygodniu. Jeśli nie to ćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
malo to nie waze.. tak srednio raczej.. ale mam tlusty brzuch i uda... nieno.. brzuch to w ogole porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
no to w sumie inaczej..: ile schudne przez 2tygodnie przy wazac 60kg/170cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Nie wiem ile schudniesz. Powinnaś od 1kg do 3. Ale to tylko statystyki. Sama zaobserwuj co się dzieje. Ja jestem na 800kc i tez bardzo mało chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
a ile wazysz/wzost? tez czasem jem 800..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Ważę 58 kg przy 165 i na Boga nie mam wielkiego brzucha, co najwyzej wzniesienie lekkie. Schudłam przez ostatni tydzień 0.5 kg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arytiennie
Pojebalo cie, 4 dni i juz chcesz chudnac, to mam zla wiadomosc dla ciebie, bo tluszcz zacznie ci sie topic dopiero po kilkunastu dniach diety Tu masz artykul na ten temat Etapy zrzucania wagi Często po pierwszych dnia odchudzania jesteśmy zachwyceni efektami, nie zdając sobie sprawy, że pozbywamy się zapasów wody, a nie tłuszczu. O spalaniu tłuszczu możemy mówić dopiero po 11 dniach diety. A tak wygląda rozkład spalania: Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu Do zrzucenia wagi potrzeba więc wytrwałości i konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
O Bosh, laska, ja byłam na diecie 2 MIESIACE, zeby schudną 2 kg, dokładnie przy takiej wadzie i wzroście. Organizmy są różne. Czasami po prostu potrzeba czasu i niestetety trzeba uzbroić się w cierpliwość. A ty byś po 4 dniach chciała mieć rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda600
Zeby schudnąć 1kg musisz zaoszczędzić 7000 kcal, a po 4 dniach zaoszczędziłaś dopiero 4000, to po pierwsze,a po drugie podczas odchudzania twój metabolizm jest spowolniony troche bo dostarczasz mnie kalorii organizmowi i musisz to przeczekac stosując dalej 1000 kcal:) juz niedlugo zaczniesz chudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara676
dzieki Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby zwiekszyc metabolizm
powinnas cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 14 dzień na diecie 1000 i schudłam 2,5 kg , a jem mniej niż 1000 kcal dziennie i pije troche alkoholu , także jest ok. Dieta spoko ,dopiero teraz wizde jak mogłam sie tak obżerać kiedyś , nigdy nie byłam gruba , ale lubiłam pojeść sobie :) a teraz spokojnie sie najadam 1/5 tego co kiedyś.... i sie czuje tak lekko i cudownie :) polecam diete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×