Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość femina_2

Zerwać z prostytucją...wyzwanie.

Polecane posty

Gość blizniak_
Będziesz na tyle uczciwa by powiedzieć o swojej przeszłości facetowi którego być może kiedyś poznasz ? ( by mógł podjąć świadomą decyzję ) - jeśli tak to żyj nowym innym życiem i nie przejmuj się niczym. Jeśli nie to i tak z tym nie zerwiesz nawet tego nie robiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prowokuj
pedałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Bliźniak, jak ja mu to powiem? Jak kogoś pokocham, nie będę chciała go stracić prawda? Widziałeś jak mnie potępiają na forum...skoro tak, to może nie należy mi się miłość . w końcu to nie Pretty Women. Moja uroda też przeminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa panienko
po co podajesz adres meilowy? to reklama? tak zdobywasz więcej klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mu nie powiesz
to znaczy że nie pokochasz. Nigdy nie pokochasz= nie powiesz nigdy. No chyba że miłoścć mylisz z czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Nie umiałam się zalogować. Już wiem, że nie musiałam podawać adresu. Tylko proszę, już dość przykrych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Urojona
prostytutki też są różne. nie wszystkie to ofiary, biedne, słabe istotki. Ale jak chce - niech się nawraca, trza jej pogratulować, tylko czy ona prawde "gada"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBŁEEE. ŁEEEEEEE YH TFE
R ZY GA M NA TĄ P R O W O K A C JE !!!! a WY dajecie sie robić w DUŻEGO balona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Często pada tu słowo prowokacja. Kto kogo prowokuje? Czas już spać, skoro tak Ci się chce rzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekkkkk
Ja tam dałbym ci szansę. Jeżeli jesteś ładna i potrafisz gotować to ok. Musiałabyś najpierw udowodnić, że nie jesteś juz ździrą. zrobiłbym parę testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona SzeSzszel
Może to i prowokacja, a może nie. Ja mam chwilę to sobie siedzę i piszę.... Femina>>>> jak pokochasz faceta to mu pewnie powiesz. Co się stało to się nie odstanie. Jak Cię zostawi przez Twoją przeszłość to...no cóż...Mówią, że prawdziwa miłość przenosi góry... A tak w ogóle to nie ma ludzi kryształowych, ale są mądrzy i głupi, pewni swojej wartości i zakompleksieni... Nie twierdzę, że bigotów, ofiary losu, chamów itp. trzeba wysłać na Księżyc, ale nikt nie każe się nam z nimi zadawać ani wiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Irekkkk, nie wiem czy dajesz mi szansę czy żarty sobie robisz. Do końca życia byś mi nie ufał. Teraz już to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ktoś kto wyzywa ma rację
a ty czekasz na pogłaskanie po główce i cukierka w nagrodę że byłaś dziwką i teraz się to wlecze za tobą? i że chcesz ewentualnego faceta swego przyszłego oszukiwać, zatajać prawdę? zastanów się... nikt cię do tego nie zmuszał, NIGDY (a wiem coś o biedzie, głodzie i braku perspektyw, o myślach samobójczych - bo już nie mogę itd) nie jest tak, że nie ma wyjścia - skoro poszłaś na łatwiznę i sprzedawałaś ciało to chyba nie liczysz teraz na gratulacje i poparcie tego:o żaden człowiek przy zdrowych zmysłach nie poprze tego co robiłaś, można spróbować zrozumieć chęć "przemiany" ale ani motywy które tobą kierowały, ani twoja postwa teraz nie usprawiedliwają cię wszyscy musimy ponosić konsekwencje swoich działań, czy nam się podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Mona, nie wiem skąd się wzięłaś, ale działasz kojąco. Idę już spać, jutro czeka mnie ....ulubiona praca. Będe myslała o ty co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka praca to jak wygrana ...
... w totolotka: w obu przypadkach trzeba NATYCHMIAST po niej uciekać na koniec świata, nie wiem - może do Argentyny, a może do Australii - bo w przeciwnym razie mafia nigdy nie da Ci spokoju. Ale o tym trzeba było pomyśleć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasar
ja tez tak pracowalam,femina.i jesli mam ci cos poradzic to trzymaj buzie na klodke a wszystkiego sie wypieraj,bo cie gawrony zakracza na smierc.dawnych klientow sie nie obawiaj,im tez zalezy na dyskrecji,prawda?wiekszosc ma zony,rodziny. jesli chodzi o to,czy powiedziec o tym chlopakowi odpowiem:nie!!!wczesniej czy pozniej wykrzyczy ci to w twarz.bedzie jego asem w rekawie przy kazdej klotni.no,ale to tylko moje zdanie. i jeszcze jedno,nie robilas niczego zlego,nie chce wiedziec jakie \"grzeszki\" maja na sumieniu ci,ktorzy cie obrazaja. glowa do gory i kaz sie wszystkim takim pocalowac w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
Jezu, olej to, byłaś dziwką i tyle. Jak chcesz to ci pomogę, co powiedz na face fuck?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona SzeSzszel
...DobraNoc Femina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona SzeSzszel
...Co do tej niedającej spokoju mafii to trochę przesada...Z takich układów da się wybrnąć, trzeba nieć tylko trochę oleju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
DAWAJ DUPY TO CI POMOGE, ZERZNE CIĘ JAK KACZKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasar
dasdasd,jaki obtrzaskany,ciekawe skad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
siorbie pisiory dzikich kozłów gorskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Kasar, te które ze mną pracowały też nikomu nie mówiły. Tyle że one tam były dłużej i mówiły, ze jak się odkują to z tym skończą. Tylko czemu tego nie zrobiły? Tobie się udało i słyszałam, że niektóre wyszły za mąż za klientów. Zazdroszczę im...i Tobie, jeśli masz to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona SzeSzszel
dasdasd>>>>idź lulu bo cię jeszcze mam nakryje na waleniu konia na klawiaturę... ..............You are a pubic hair on a toilet bowl of life ................... bueheheheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
Ech mam problemy z potencją, niby już dawno po okresie dojrzewania. Możliwe, że popadłem w nimfomanię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasar
wyszlam za maz,ale nie za klienta.po prostu poznalam chlopaka i w ciagu tygodnia rzucilam prace,bo wiedzialam,ze chce z nim byc.i zostawilam wszystko za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Wiem, ze właściciele agencji mieli z mafią układy...płacili haracze. Mam nadzieje, że z tym nie będzie kłopotu. Chyba że mnie zabiją i to też nie będzie kłopot. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasd
ZERZNE WAS JAK PROSIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasar
trzymaj sie,femina.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×