Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelika0267

To nie ściema poważnie nie wiem co myslec o tym..

Polecane posty

Gość Angelika0267

Mój chłopak za kare za to że go okłamałam kazał mi tydzień temu pieprzyć siez psem...Z poczatku myślałam ,ze sobie robi jaja ale chwile potem zorientowałam się że mówi na serio.Trzasnełam dzwiami i wyszłam jutro ide do seksuologa zapytać co my dolega. Wiem ze zaraz tu bedzie pełno podszywów i mnie wysmiejecie ale ja nie żartuje mój chłopak jest jeb..niety...Spotkaliście się z czymś takim.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rannyy
buhahahahahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy kazał
czesto ci tak coś kaze?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poprostu go jara zoofilia... Jeśli chodzą po świecie pedofile, nekrofile, dendrofile to muszą też być gdzieś i zoofile... Szkoda tylko, że Ty trafiałas na jednego z nich. :O Mam nadzieje, że to prowokacja... Jeśli nie to dziwię się, że nie strzeliłaś gościa w pysk i nie posłałaś na bambus. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mniee
dominacja -uległość sado maso z tych bardziej wyrachowanych praktyk.kazał jej za kare.......coś mi to smierdzi wyrachowanym BDSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może i
BDSM ja bym uciekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jak Juken , daj linka (jestem dzis przychylnie do świata nastawiona )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika0267
Właśnie wróciłam od seksuologa. Powiedział, że nie rozumie w czym problem i że to bardzo atrakcyjny pies. Właśnie się z nim sparzyłam i wiecie co? Jutro mój facet wypierdala a ja zostaję z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to pies
może bokser lub doberman? może rzeczywiście nie ma w tym nic złego? zawsze to jakieś nowe doświadczenie...ja bym wolała dobermany...są takie sexi napalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daia99
A tak zupelnie serio! Znam , dziewczynę dość atrakcyjną ,ale bardzo nieśmiałą w kontaktach damsko meskich, ktora kiedys bedac pod wplywem alkoholu , przyznala mi sie ,ze odczuwa wielkie podniecenie, kiedy jej pies lize ja po łechtaczce i pupie. Kiedys przypadkowo, zostala polizana i miala taki orgazm, o jakim jej sie nie snilo.Mówila takze ,ze nigdy nie posunela by sie dalej gdyz to ja obrzydza.Zastanawiam sie czy mowila prawde czy blefowala.Nie mam z nia kontaktu, gdyż wyjechala do Stanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×