Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spineczkaMała

udawany orgazm czy cos jest ze mną nie tak ?!

Polecane posty

Gość spineczkaMała

od czego to zalezy, moj chlopak jest wspanialy i robi naprawde wsyztsko aby mi bylo wspaniale ale nie wiem ....... nie mam orgazmu nigdy nie mialam.... jestem mloda mam 20 lat to moj 2 partner lozkowy.... czy to moze mieć jakis wpływ? tzn niedoświadczenie i mlody wiek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczkaMała
pomozcie, to naprawde b wazne dla mnie moze nie wiem powinnam isc do jakiegos specjalisty ;/ dodam ze sama ze sobą tez nie umiem go osiagnąć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczkaMała
ale z innym poprzednim partnerem tez go nie mialam facet jest naprawde dobry i doswiaczony chyba ze mna jest cos nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczkaMala
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt ci nie pomoze jak sama sie tego nie nauczysz Orgazm u kobiety nie jest wrodzony ona musi sie go nauczyc podczas masturbacji a w jaki spsosob to sie nad tym zastanow i wlacz fantazje seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek_82
Może spróbujcie seksu oralnego. Podobno kiedy on pieści Ci łechtaczke języczkiem szybciej o orgazm. Niestety nie miałem okazji sprawdzić tego na mojej partnerce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek 33
przyjdź..do mnie pokaże Ci jak sie ma zachowac facet przed wepchaniem penisa w szparke. Bo nie idzie o to aby tam być , ale o to abyś Ty była przygotowana do pzryjęcia... Wszystko wymaga przygotowania i staranności w Twoim wieku. Zapomnij o szyblich numerkach w pośpiechu bo ktos wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek ogorek
kielbasa i sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×