Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

chce pozbyc sie Twego zapachu

Polecane posty

chce pozbyc sie twego zapachu, chce wymazac z pamieci \"nasze chwile\" nie umiem dlaczego?? zerwales ze mna tak dawno, wszystko mi ciebie przypomina doslownie wszystko, nie ma dnia, w ktorym o tobie nie pomysle! kocham cie cala soba, oddalabym wszystko bys tylko wrocil... bez ciebie jestem nikim... nie ma mnie. nie potrafie znalesc szczescia, innej milosci, bo wciaz pamietam o tobie, kazdego dnia budze sie z nadzieja, ze wrocisz, ze twoj brat przestanie mowic do mnie bratowa, ze znienawidzisz mnie, przestaniesz mowic do mnie malutka i wysylac buzki, niepotrzebnie dajesz mi nadzieje, a ja z kazdym dniem cierpie. od kiedy odszedles swiat stal sie szary, to wlasnie ty byles tym promykiem, ktory rozswietlal mi zycie,jestes idealny cala wina lezy we mnie, z kazdym dniem jest mi coraz gorzej, to nie tak mialo byc, nie tak... siedze i mysle, czy otworzyc butelke czy nie, czy jutro bedzie lepszy dzien? czy w koncu zrozumiesz kim dla mnie jestes? nawet jesli, to nie wrocisz... za duzo zdjec, chwil, slow, mysli, wspomnien, pamiatek, czuje sie czasem tak jakbys byl, ze to tylko sen, ze ciebie nie ma, ze sie obudze i mnie przytulisz... ja zrobie kawe, zapalimy papierosa i pojdziemy pod prysznic... mam metlik w glowie, Boze spraw bym pozbyla sie tej chorej milosci, nieodwazjemnionej.... Boze spraw bym byla szczesliwa... Dalabym ci gwiazde z nieba, zebys tylko chcial... Jest mi ciezko, Strasznie ciezko Przy tobie nie pokazuje tego, udaje twarda, przy przyjaciolkach wymiekam, placze, rozpaczam, rozmyslam Twoj brat powiedzial mi taka bratowa moge miec tylko taka zadna inna, Tyle mnie nauczyles, przy tobie czulam sie tak bezpiecznie, spelniona kobieta bylam... no wlasnie bylam.... Lezy mi to na sercu wiec musze sie wyplakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes nikim, jestes bardzo uczuciowa osoba, ktora potrafi mocno kochac, osoba z ktora bedziesz bedzie prawdziwym szczesciarzem... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdddsdd
no, jeden "szczesciarz" już uciekl nie slowa sie licza a tu jeszcze dziewczyna dodaje ze to jej wina (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosc
moze chcesz pogadac przez e mial? Chetnie pomoge :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosc
annrad@onet,eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosc
annrad@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma sie co smucic, Nelly dobrze spiewa ...flames to dust, lovers to friends, etc. Cos sie konczy cos sie zaczyna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdsa
pacze niezle ;/ ni wiem co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×