Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaruś

zycie jest piękne a ten rok zaczal sie super

Polecane posty

Gość czaruś

po sylwestrze namowilem zone na anal a w lutym udalo sie mi namowic ja na seks grupowy w zeszłym tygodniu powiedziała mi,ze chce znowu na grupowy jechac dzisiaj przed poludniem jedziemy.jest pieknie jest kochana jestescie wspaniale kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
zazdroszcze ci takiej kobiety Ja swojej nawt na 3kąt nie moge namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni domowa
Ja w tym roku namówilam swojego partnera na sex z inna parą i z wymianą partnerów oraz 1 raz kochalam sie z dziewczyną i też mi życie wydaje się piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfa domowa
myślałam ze wtotka wygrales ale teka impreza tez by mi sie spodobala niestety nie mam dosc odwagi i nie wiem czy wytrzymalabym kilku chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jednego wytrzymasz to i
paru też!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej sytuacji
moj mąz namówił mnie dokładnie w zeszłym roku i na anal i na grupowy, było cudownie !!! a tak sie zapierałam ! niedawno to ja namówiłam go na zabawy sztucznym penisem - analne i mu sie tez podobało, nawet nie wiedzial ze tak polubi miec cosa twardego w tylku, jak to drazni prostate ! znajomi z grupowego (mezczyzni) tez za tym szaleja, wiec musisz spróbowac znaim twoja zona cie namowi !! koniecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę o zakład że potem
wpadniecie na pomysł pet.... !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś
hahaha... dziś namówiłem żonę żeby stanęła nago na rondzie i proponowała każdemu sex. 7 się zgodziło. To dopiero było dymanko. To jest naprawdę dobry rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaruś-będzie gorzej jak w tym sexie grupowym twoja zona znajdzie lepszego partnera od ciebie, wtedy nie bedzie ci tak wesolo!To nagminne przypadki....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibiania23
Mam pytanie do tych wszytkich zachwyconych seksem grupowym .Powiedzcie jak sobie z tym radzicie ???macie m,oze jakies wyzuty , albo zaczynaja sie klotnie w waszych zwiazkach?? ja mam takie fantazje , moj chlopak mnie namawia ale boje sie ze sobie nieporadze po tym psychicznie ze jestem za słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś
Ten rok jest jednak cudowny. Właśnie skończyła się imprezka. Sami faceci - dziesięciu chłopa - i wszyscy zerżnęli mnie w dupsko. Po kolei. Jestem bardzo szczęśliwy. Jak to dobrze mieć prawdziwych przyjaciół, którzy spełnią twoje fantazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocek klocek
PORUSZAM TEN TEMAT BO JAK ZAUWAZYLAM JEST BARDZO DUZO OSOB KTORZY WYZYWAJA SIE W NECIE NA INNYCH LUDZIACH CHYBA ZA SWOJE ZLE HUMORKI, WYZYWAJA, GNEBIA ITP WCZORAJ AZ MNIE SZLAK TRAFIAL JAK NA JAKIMS TOPICU JECHALI PO KIMS. MOZNA WYRAZIC SWOJE ZDANIE ALE ODRAZU OBRAZAC NO SORRYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocek klocek
Zawsze, gdy tatuś wraca studzony do domu, witam go w drzwiach poruszając ustami niczym wyrzucony na brzeg karp. Rodziciel nawet nie zdejmuje palta tylko błyskawicznie wypełnia mi otwór gębowy swoją nabrzmiałą, przepoconą knagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×