Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 111-

Pomocy

Polecane posty

Gość 111-

Współżyłam ze swoim chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, pech tak chciał, że stało się to tuż przez dniami płodnymi. Skorzystałam więc z tabletek po stosunku. Teraz spóźnia mi się okres już tydzien i nie wiem czy to jest spowodowane przyjęciem tych tabletek, czy moze jestem w ciąży. Prosze o pomoc kobiet, ktore użyły tych tabletek, bądź też wiedzą coś na ten temat. Czy jest możliwe, że po przyjęciu tych tabletek zaszłam w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
Nie panikuj!!! Mi po Postinorze okres spóźnił się 2 tygodnie. Jeśli wzięłas tabletki w niedługim czasie po stosunku, jest naprawdę małe prawdopodobieństwo żebyś była w ciąży. Staraj się uspokoić-stres też może opóźniać okres. A poza tym pigułki-po to ogromna dawka hormonów i każda kobieta moze inaczej na nią reagować, Ty np. opóźnieniem okresu. Wiem jak to jest... Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia...
Możliwe nibyjest ale strasznie mało prawdopodobne-te tabletki robią straszne spustoszenie hormonalne-zaburzają zupełnie cykl-ja bym się nie martwiła tym spóżnieniem-dlatego nie wolno ich brać często-tylko w ostateczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie.
dziecko wspaniale cementuje zwiazek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×