Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 883300

KTO SIE BOI STAROŚCI??

Polecane posty

Gość 883300

mam 27 lat...patzre na starsze panie na przystankach mpk i sie zastanawiam jak ich twarze i ciala wygladaly gdy byly w moim wieku lub gdy byly mlodsze....czesto NIE MOGE sobie tego wyobrazic..ich ciala sa takie nieforemne a twarze niekobiece ...Czy moge zatrzymac czas?... Czy gdyby te kobiety dobrze sie odrzywialy i cwiczyly fizycznie bylyby ladniejsze?ktora babcia uprawia sport..moze w tym jest klucz?Ubieraja sie tez niezbyt ciekawie...czesto sa na prawde eleganckie..ale w ich ruchach nie ma kobiecosci z ich oczu wieje surowoscia.... Moge mic zmarszczki ale chce zachowac kobiecosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata22
boję się starości takiej niesprawnej.Jestem już kobietą po 60,napewno zmieniła mi się figura ale nadal chodzę w dopasowanych jeansach.Mam już nadwagę ale kontrolowaną aby nie wida było zbytnio zmarszczek.Jeszcze jeżdzę na nartach ,pływam,i czynnie pracuję zawodowo i społecznie.Przerobiłam już chorobę nowotworową i inne dolegliwości i w dalszym ciągu wyglądam młodo.Tak też moja droga jest bto sprawa genetyki,psychiki ,zasobów finansowych i bezstresowego życia które wreszcie mam i czego Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfgfdg
ja się tez boję, też mam 27 lat chociaż ja jeszcze nie wierzę że bede mieć kiedyś zmarsczki... przede wszystkim - nie opalaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×