Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

antydepresanty -proszę o radę

Polecane posty

[10.03] 18:58 zamknięta w 4 ścianach Mam depresję niedoleczona od 4 lat, to ciągle wraca.Dotychczas jechałam na flueksetynie ale skutek byl raczej taki ,ze zaczynalam funkcjonować w swojej rzeczywistości, gdzie byłam tylko ja, cisza i spokój.Teraz znajduję się w sytuacji kiedy moje życie wywróciło się do góry nogami i potrzebujęstawić temu czoła, ale nie mam siły ,bo leże cały czas w łóżku i użalam się nad sobą.Polećcie proszę jakiś lek , który wreszcie postawi mnie na nogi. [10.03] 19:00 weź się za siebie a nie na leki czekasz . Wstawaj z tego łóżka i zacznij coś robić a nie się nad sobą uzalasz. ile masz lat? [10.03] 19:02 zamknięta w 4 ścianach 26, skoro nie mam siły! [10.03] 19:06 weź się za siebie nie wiem jaka była przyczyna twojej depresji. Ale jednio wiem napewno jeśli będziesz lezeć w łóżku nic się nie zmieni, musisz poprostu wziąść się w garść i jakoś to przejść zacząć sie spotykać z ludzmi ze znajomymi z rodziną. A leki nic nie zmienią jeśli ty nic nie będziesz chciala zmienić [10.03] 19:06 weź się za siebie leki ci siły nie dadzą [10.03] 19:10 rypcikX. bzykanie cie wyleczy [10.03] 19:11 idz do lekarza i to szybciutko. [10.03] 19:15 zamknięta w 4 ścianach sama sie do tego nie zmuszę, potrzebuje leków.Każdefgo ranka powttarzam sobie,że dzisiaj już sie za wszystko wezmę, że zaczne załatwiac to co trzeba, kończy sie na myśleniu, bo później okazuje się,ze znów nic nie zrobiłam ,bo nie miałam siły, schudłam w ciagu m-ca 5kg., nie mam siły nawet jeść.Muszę brać jakieś leki, ale nie chce flueksetyny, poradźcie coś! [10.03] 19:17 do weź się za siebie taka rada dla osoby z depresją to idiotyzm! Poczytaj zanim zaczniesz udzielać rad!!!! [10.03] 19:24 weź się za siebie sory jeśli kogoś uraziłam - to nie chciałam chciałam tylko zmotywowac ją do działania bo nie ma sytuacji bez wyjścia. Ale jeśli sądzisz że leki tu coś mogą pomóc to powinnaś jednak iść do lekarza i to on powiniem ci odpowiednie doradzić i dobrać odpowiednią dawkę bo leki bardzo łatwo przedawkować. Wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×