Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wołowinka

oczyszczanie jelit ze złogów

Polecane posty

Gość gość
O ja kiedyś brałam chlorelle, o wiele lepiej znosiłam kaca :D. Teraz piję napary ziołowe, bo nie zapominam o nich tak jak o tej chlorelli i czuję się lepiej, bo nie mam tak wzdętego brzucha ciągle. Pije ktoś też ocet jabłkowy? Słyszałam, że też wpływa na trawienie, ale nie wiem czy usunie złogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlorella jest fajna, ale niestety na wzdęcia nie wpływa za bardzo. Octu jabłkowego nigdy nie próbowałam. A co pijesz z naparów? Kupujesz czy sama zbierasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że ja nie jestem zwolennikiem drastycznych metod. Dla mnie najlepszym sposobem na zdrowe jelita jest dieta, która zawiera takie produkty jak kasza jaglana, znana z właściwości oczyszczających. Naturalne probiotyki czy siemie lniane też skutecznie oczyszczają i wzmacniają jelita. Zdrowie jelit to również odpowiednio dobrane zioła, takie jak herbaya, które muszą mieć odpowiednią dawkę, by działać prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, stosowanie mieszanek ziół jest bardzo pożyteczne. Ja polecam te z kilkoma składnikami jak np. fibra vitale :) Zawsze to lepsze niż kupowanie wszystkiego osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela90
Sposobów i diet jest w tej chwili bardzo dużo. Osobiście uważam, że tylko to co naturalne przynosi pozytywne efekty. Polecam zainteresować się dietami sokowymi. Poczytaj na ten temat: https://juicebyprzelom.pl/filozofia-diety. Tego rodzaju diet jest w tej chwili sporo. Praktycznie każdy catering dietetyczny ma w ofercie soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką zdrowej żywności i uważam, że raz w roku warto oczyścić organizm. Mam chlorellę, która wspomaga oczyszczanie z toksyn, z herbaya. Jest również naturalnym przeciwutleniaczem. Patrząc na powietrze w moim mieście, warto oczyszczać nie tylko skórę, czy włosy, ale trzeba zadbać o cały organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasniik - w sumie masz rację, do tej pory raczej kupowałam wszystko osobno, ale może warto kupić tę mieszankę :) Wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcca

No to ja powiem że mi miedź nanokoloidalna pomogła w bardzo trudnej sytuacji, bo chodzi o płodność. Niedługo po tym jak zacząłem regularnie uzupełniać miedź udało nam się z żoną w końcu zajść w ciążę, gdzie wcześniej próbowaliśmy przez 1,5 roku bezskutecznie. Miedź kupowaliśmy online na proaktiv.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Suplement herbaya senes jest dobrym rozwiązaniem przy kłopotach z jelitami. Jest bezpieczny i nie podrażnia przewodu pokarmowego. Ja jestem zadowolona z rezultatów leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia

Kochana, Herbaya mnie naprawdę uratował. Teraz dużo lepiej się czuję i jestem dosłownie lekka, nie mam brzucha jak balon. Prosta kuracja, ale jak się człowiek po niej dobrze czuje. Nie ma to jak roślinne rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Ja na problemy z jelitami piję kombuchę, to sfermentowana herbata. Zawiera mikroorganizmy, które korzystnie działają na układ trawienny. Zasiedlają jelita i współgrają z naszym mikrobiomem. Można fermentować samemu, bo wystarczy woda, herbata, odrobina cukru i specjalna kolonia grzybów, ale nie chciałoby mi się w to bawić. Trochę czasu zajmuje, żeby zrobić dobrą kombuchę. Na Zachodzie jest trochę bardziej popularna niż u nas, ale też można znaleźć porządnych dostawców. Sama próbowałam kilku i najlepsza moim zdaniem jest ta z Brothers and Sisters. Kombucha na pewno będzie lepszym rozwiązaniem na oczyszczenie jelit niż jakieś tabletki czy lewatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bańka

U mnie również suplement herbaya w dwutygodniowym użytkowaniu. Teraz staram się dodatkowo wzmacniać swój organizm zdrową dietą, ułożoną rzez dietetyczkę. Samopoczucie jest już lepsze i czuję różnicę w sposobie odżywiania się. Małymi kroczkami do celu i dobrych wyników badań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduś

Suplement jest dobrym rozwiązaniem dla jelit. Sama widzę różnice i wiem doskonale jak się teraz czuję. Dobra kuracja dla oczyszczania i wprowadzania zdrowej diety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zrobiłam detoks i oczyszczanie sokami Nuja. i szczerze mówiąc są one na prawde smaczne i mają sporo wartości odżywczych! bardzo jestem zadowolona ze smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×