Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

Łódź- przygotowania ślubne

Polecane posty

Witam a jak łodzianki i łodzianie przygotowują się do ślubu i wesela? Zapraszam was bardzo do rozmowy i wymienianiu poglądów> mam nadzeję,że w tym poście znajdzie się sporo forumniczek i ichdrugich połowek z okolicy łodzi. Adriana Kowalska Konsultant ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mnóstwo propozycji tylko nie wiem czy chceszlinki do stron z bukietami ślubnymi czy tylko linki stron florecistów z łodzi? Podaj mi dokłanie czego sobie życzysz.A ja przśle ci to na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wiadomość dla tych osób, które pytały mnie w e-mailku- pozwolę sobie tutaj odpowiedzieć ogólnie do wszystkich, być może kogoś to również zainteresuje. W zależności od firmy koszty za korzystanie z takich usług to prowizja około 10% za całokształt (10% od budżetu ślubnego), lub stała opłata. Ja powiem jak to jest w mojej firmie. 300 zł za wybieranie miejsca 1500zł za organizację i koordynację ślubu i wesela. Czasami jest to 2 tyś zł,czasami mniej. Wszystko zależy od pracy jaką trzeba w nią włożyć. Inne jest wesele na terenie ,na którym działamy a inaczej gdy do przebycia mamy 300-400km a nawet i wyjazd za granicę. Może dlatego firmy nie wypowiadają się na temat cen,bo zróżnicowanie na rynku ślubnym jest wielkie i często się zmienia. No i oczywiście wszystko to co klient sobie zażyczy my spełniamy- a niektóre z tych „marzeń” sporo kosztują. W Łodzi rynek takich firm jest jeszcze malutki, nasi klienci to przede wszystkim osoby, które narzekają na brak czasu i chcą aby ich wesele było niepowtarzalne. Ale powoli zdarzają się już tacy, którzy przenikają modą na wedding plannerów i zauważają,że taka firma zwalnia ich z nadmiaru obowiązkówi pozwala się tylko bawić za naprawdę małe koszty. Profesjonalne firmy konsultingowe mają doświadczenie i przede wszystkim kontakty z innymi firmami z branży ślubnej a dzieki wynegocjonowanym cenom mogą obniżać koszty tych usług co oczywiście równoważy się klientowi.I tak naprawdę to co muszą zapłacić koordynatorowi zapłaciliby wszystkim podwykonawcom i dodatkowo musieliby wszystko sami zorganizować. Zobaczymy jak w tym roku sezon ślubny będzie rozkwitał. Jak do tej pory wszystko idzie po mojej myślii oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×