Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

zaczerwienione policzki....help me girls ! Plizzzz

Polecane posty

[11.03] 13:16 agagagg Dziewczyny naprwde juz nie wiem co mam zrobić z tymi moimi policzkami. Mam problem z trądzikiem, jednak nie jest już tak strasznie jak kiedyś było - moja twarz wygląda juz o wiele lepiej, jednak mam straszny problem z tymi zaczerwieniami na policzkach. Używam brevoxylu - pomaga na syfki ale nia na zaczerwienienie. Znacie jakieś kremy żely ,zioła które pomoga mi to zlikwodowac ? Nparwde nie mam już pojęcia jak sie tego pozbyć, mam 18 lat.......boje sie że to mi już nigdy nie zejdzie. Help me Najgorsze jest to że w sumie na tych policzach nie mam już zadnych syfów, cera tam jest głądka....tylko właśnie strasznie taka różowa ! W tym miejscu mam też troche piegów...ale czy to moze miec jakiś związek z tym ze tak strasznie nie moge sie pozbyć tych zaczerwienien ? Wiem że pewnie istanieje wiele wątków o podobnej tematyce...ale nie mam czasu szukac i bardzo bym chciała abyście mnie zrozumiały Doradzie mi cos, tylko prosze nie piszcie ze musze sie wybrac do dermatologa itp bo byłam juz i nic z tego. Jesli któraś z was ma lub miała ten sam lub podobny problem to bardzo prosze o rade. Plizzzz Wiem że pewnie istanieje wiele wątków o podobnej tematyce...ale nie mam czasu szukac i bardzo bym chciała abyście mnie zrozumiały Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaaa
A my nie mamy czasu pisać tego samego po raz dziesiąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalalalaaala
to nie sa naczynka poprostu masz to co ja ja po brevoxylu mialam poparzona buzie i czerwona dermatolog dal mi krem elecom dobrze nawilza i rozjasnia kupisz w aptece ok 16zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin Aby moje marzenie sie spelnilo wysylam wam go ... Caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×