Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

dla niskich dziewczyn...

Polecane posty

Gość i.loo
w żadnym wypadku biodrówki! Spodnie lub spódnice z wysokim stanem! xD Wg ogarnijcie się! ja mam 17 lat i 156 cm. I jest mi z tym zajebiście, nigdy się tym nie przejmowałam. Jak można szukać sobie takich głupich problemów? Chyba macie bezproblemowe życie, skoro przejmujecie się, że jesteście niskie ;] Nawet jak ktoś do mnie czasami mówi żartobliwie apropo tego, że jestem niska, to zawsze się z tego śmieję. Trzeba mieć poczucie humoru i śmiać się z takich rzeczy! :P Jestem niska i chłopakom to jakoś nie przeszkadza ;P Poza tym jestem szczupła i może przez to wyglądam trochę na wyższą np stojąc koło koleżanki o tym samym wzroście, ale trochę hmm.. grubszą. małe jest piękne! I NIE MÓWCIE KURVA, ŻE NIE ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuteńkaa
ja mam 157cm, spory biuścik,wąskie biadra, ale najbardziej podoba mi się mój megaodstający tyłeczek, który codzinnie jest klepany przez znajomych tysiąc razy dziennie:D Kiedyś miałam spore kompleksy z powodu, lecz teraz mój wzrost uważam za atut i jestem z tego bardzo dumna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsdf
Podnoszę, bo ciekawy temat :) Sama mam 158...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Sprzedam suknie ślubną w kolorze śnieżnobiałym. Zakupiona w Salonie Mody Ślubnej „ ANNELL” model LL240. Sukienka jest w rozmiarze 36- 38 ale istnieje możliwość regulacji. Pasuje na osobę ok. 147 wzrostu + 7 centymetrowy obcas. Wykonana jest z tiulu, posiada drobne kryształki Swarovskiego oraz delikatne kwiatki. Bardzo wygodna . Pięknie układająca się. Dodatkowo dodaje koło. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bursia@poczta.onet.pl. Istnieje możliwość przymierzenia sukienki. Cena 400 zł . Zapraszam serdecznie. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Polecam spódnice ołówkowe i spodnie z wysokim stanem, świetnie wydłużą Ci nogi, a do tego obowiązkowo obcasy ;) Poszukaj wygodnych i ładnych szpilek i botków na http://www.cozacena.pl/buty-damskie a na pewno będziesz zadowolona z różnorodnych modeli i przede wszystkim cen sporo niższych niż w stacjonarnych sklepach , a do tego kupisz siedząc sobie spokojnie na kanapie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×