Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finezjaaa

taka fantazja??

Polecane posty

Gość finezjaaa

mój chłopak wczoraj patrzac na mnie w samej bieliznie( staniku i stringach) powiedział, że chcialby zebym mu w takim stroju umyła kiedys samochód... :):) faceci to dopiero maja fantazje.. :D któraś z was by sie zgodziła?? I panowie czy to Was na prawde by kreciło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel zielonego wartburga
tak , bo zapierdzielony jest ten mój wóz okrutnie a na myjni te szczoty urywają lusterka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezjaaa
nie chodzilo mi o to czy kreciło by Was samo umycie samochodu, tylko w takim stroju.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec1
o, ja tez wtedy oglądam skoki i drogą skojarzeń (brązowa narta) każę jej też zrobić pranie moich gatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nedzny podszyw z tym sprzataniem mieszkania.. ;) ale chociaz raz nie o obciaganiu i połykaniu.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec1
mnie to strasznie podnieca..ide zwalic gruche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec1
doszedłem w 5 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest super fantazja :) polecam jesli macie wlasny domek i kawalek ogrodka bo trudno zebys przed blokiem wyskoczyla :) no i moze zamiast tej bielizny jakis skapy stroj bikini albo moze toples :D chociaz na wlasnym placu to mozna i bielizne ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi witaj jedyna noramalna osobo na tym forum.. :) nie mieszkamy w bloku. trzba tylko poczekac az zrobi sie cieplej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×