Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _jamama_

Termometr - jakiej firmy?

Polecane posty

Gość _jamama_

Wiem, że pewnie już padały podobne pytania, ale technika ciągle brnie do przodu. Proszę zaproponujcie jaki termometr kupić dla noworodka, jakiej firmy - żeby był dokładny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brauna do mierzenia temperatury w uchu już 6 lat i taki właśnie moge Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam marki baby ono i uważam że jest bardzo dokładny i godny polecenia. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 termometry jeden z Lidla drugi cardioline, obydwa sa ok. Teraz od 14 stycznia mają być w Lidlu po 49,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Kupowałam  model   BabyTemp i jak na razie nie mam uwag. Dobrze że zapamiętuje wyniki badań bo przy trójce dzieci w domu i mężu to się czasami zdarzy że mierzę temp kilku osobom jednocześnie i ciężko byłoby spamiętać to wszystko. Trochę się bałam że takie badanie na odległość będzie trudne i skomplikowane ale można sobie poradzić dość intuicyjnie, bez marnowania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
Dnia 21.12.2018 o 14:35, Gość daria napisał:

Kupowałam  model   BabyTemp i jak na razie nie mam uwag. Dobrze że zapamiętuje wyniki badań bo przy trójce dzieci w domu i mężu to się czasami zdarzy że mierzę temp kilku osobom jednocześnie i ciężko byłoby spamiętać to wszystko. Trochę się bałam że takie badanie na odległość będzie trudne i skomplikowane ale można sobie poradzić dość intuicyjnie, bez marnowania czasu.

Również nie mogę złego słowa napisać o BabyTemp. Baterie wymienia się dość łatwo i szybko, nie trzeba się prężyć i nadymać przy otwieraniu klapki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik

Bardzo będę polecał Non Contact , zdecydowanie udany zakup. Żadnych problemów z badaniem, podczerwień łapie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contac to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×