Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dggnmdfgn dgn dng dngdngdfng

co napisać w LM skoro pracodawca nie dawał ogłoszenia

Polecane posty

Gość dggnmdfgn dgn dng dngdngdfng

? pomóżcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxxccc
napisz swoje mocne strony,zalety,podkresl umiejetnosci tak by wiedzial ,ze jestes niezastapiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggnmdfgn dgn dng dngdngdfng
no to już napisałam, ale chodzi mi o to, co po tej litanii napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku możesz wpisać: zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie w poczet Państwa pracowników. Później możesz tą prośbę uzasadnić poprzez zdobyte doświadczenie. LM to Twoja reklama, musisz opisać swoje najmocniejsze strony, bo LM decyduje o tym czy zostaniesz zaproszona na rozmowę, czasem \"suche\" CV nie wystarcza. Powodzenia! P.S. Ja przez takie roznoszenie podań dostałam pracę, czekałam co prawda prawie rok, ale mam pracę moich marzeń, więc bądź wytrwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedsawienia swojej kandydatury w czasie osobistego spotkania, albo liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggnmdfgn dgn dng dngdngdfng
etam, właśnie mi chodzi o to, żeby to nie były takie wytarte frazesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermafrodytka
wyobrax sobie , jaki tekst by zainteresował szefa; mnie by nie zainteresowały takie formułki nie do przelkniecia , jak to "zwracanie sie z prosbą" czy "umożliwienie przedstawienia kandydatury" - wolałabym w tym liscie miec juz jakis przedsmak tej osoby; więc używaj normalnego jezyka , opisz swoja osobę , zwracając uwage na cechy , które są akurat na tym stanowisku przydatne. Pewnie się tam starasz , bo ta firma ci sie podoba - więc o tym napisz. Że bardzo chciałabyś pracowac w ich firmie , że taki profil cię rajcuje , że ich cenisz. Postaraj się , żeby ten tekst był osobowy , miał dusze , a nie był taki jak stos pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggnmdfgn dgn dng dngdngdfng
ja to wszystko wiem i napisałam, ale chodzi mi o jedno zdanie... dlaczego piszę, skoro wiem, że nie szukają. Ale masz rację, napiszę o tym jaka firma jest zajebista i że mnie rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczet to może być królów
praca w Państwa firmie stała się dla mnie zaszczytnym celem, dlatego też pozwalam sobie przedstawić swoją aplikację. Jestem zainteresowana pracą w Dziale ..., w którym chciałabym wykorzystać zdobytą wiedze i doświadczenie oraz doskonalić rozwój zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×