Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o pomoc__+

czy odbierajac przesylke na poczcie mam prawo zanim zaplace- zajrzec do srodka??

Polecane posty

Gość proszę o pomoc__+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
wie Ktos może?? dla mnie to bardzo ważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Masz takie prawo ale tylko przy naczelniku poczty.Listonosz nie pozwoli na otwarcie chyba ze jest na przesylce zaznaczona taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
pocieszylas mnie! Dziekuje serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mozesz
jestes w bledzie tylko w niektorych firmach kurierskich istnieje taka opcja jesli chodzi o poczte to mozesz otworzyc przy jej pracowniku ale dopiero po zaplaceniu i ewentualnie nastepnie wypelnic taki formularz ze to nie to co chcialas otrzymac etc. przesylki sa ubezpieczone do 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
:(, ale nie rozumiem, co da mi w tej sytuacji otwarcie paczki przy pracowniku poczty?? jesli nie ma tam tego za co placilam- co wowczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet na poczcie
jest taka opcja, tylko musisz powiadomic o tym wczesniej osobe wysylajaca, zeby wykupila chyba za 5zł taka opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
na to juz za pozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mozesz
no ok ja mysle ze najprosciej bedzie jesli wejdziesz na stronka poiczty i poczytasz moze cos o tym znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc__+
dzieki-tak zrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczki pobraniowe można obejrz
eć za 5zł, ale musi taką opcje opłacić nadawca. Sprawdzasz wtedy, czy zawartosć przesyłki jest zgodna ze sporządzonym wcześniej przez nadawcę wykazem. Ty to oceniasz. Jeśli zawartośc Ci się podoba - płacisz, jesli nie, to nikt Cię do zapłaty nie zmusi. Co do darmowego glądania przy naczelniku, to zaden naczelnik Ci się nie zgodzi. A nawet jeśli łaskawie zajrzy do paczki, to co z tego? Myślisz, że pójdzie zeznawac w sądzie, że zawartosć jest niezgodna z tym, co oczekiwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam o tym naczelniku z wlasnego doswiadczenia. Jakis tydzien temu odbieralam przesylke poczta polska za ktora mialam zaplacic ponad 400 zl. Listonosz nie pozwolil na otwarcie jednak powiedzial mi ze jest taka mozliwosc przy naczelnku poczty. Tak tez zrobilam.Przed otwarciem powiedzialam dokladnie co ma byc w srodku.Otworzylam wszystko sie zgodzilo.Zaplacilam i tyle. Wiem ze gdyby to nie bylo to naczelnik sporzadzi by protokol i odeslal do nadawcy. Nie sadze zeby takie praktyki mialy miejsce tylko na mojej poczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×