Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20-latka...

jaki wybrac fluid?

Polecane posty

Gość 20-latka...

poszukuje fluidu do 30zl, ktory nie powoduje tworzenia maski pod ktora powstaja pryszcze, nie splywa itd itd zawsze mam ten sam problem i nie wiem co wybrac, jak macie doswiadczenie to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddaddddd
ja kupiłam nivea podklad z kremem w jednym to co ostatnio reklamuja i polecam bardzo.czuje sie świeżo po nim i maskuje to co mamaskowac:) jedyne ale to to,ze nie dostosowuje sie on do bardzo bardzo jasnej cery,moja przyjaciolka taką ma i musi go naprawde malo nalozyc zeby wygladał naturalnie a wtedy jest go za malo,zeby tuszował niedoskonałości,ja mam ciemniejszą cere i dla mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dobor fluidu jak wiadomo zawsze zalezy od rodzaju skory jaki masz!Moga to byc fluidy nawilzajace gdy masz np. sucha skore, matujace, gdy masz skore przetluszczajaca sie (jak w moim przypadku...jak narazie moge polecic niedrogi i jak dla mnie super fluid Miss Sporty na ok 11-13zl!!! Po diagnozie skory mozesz zdecydowac sie na kupno fluidu i przetestowac go i pamieaj, ze drogie wcale nie oznacza, ze dobre!!! Moja mama jak i ja mialam wiele fluidow drogich firm jak np Lancome i okazal sie totalnym shitem!!! chyba liczy sie tylko marka...zycze powodzenia pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka...
a tez miss sporty jak mowisz rozmazuje sie, zbiera itd? cere mam raczej lekko tradzikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA BARDZO FAJNA KONSYSTENCJE I MILY ZAPACH, NIE ROZMAZUJA SIE ANI NIC SIE NIE DZIEJE...SA CHYBA 2 RODZAJE SO SOFT RACZEJ NAWILZAJACE I SO MATT, JA MAM WLASNIE TEN MATUJACY!! NAPRAWDE SUPER I MATUJE!!!:p ZA TAKA CENE TO CHYBA NAWET MOZNA PRZETESTOWAC, POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka...
dzieki za porade; w takim razie jutro zakupie;) i dam znac;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×