Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekrutantka_

testy psychologiczne

Polecane posty

Gość rekrutantka_

witam, czy moglby mi ktos polecic strone gdzie moglabym znalezc testy psychologiczne? przyszlo mi zajac sie rekrutacja pracownikow i bardzo zalezaloby mi na takim zrodle. Dodam, ze sa to glownie pracownicy fizyczni, nie chce badac umiejetnosci, ale zachowanie, cechy charakteru, umiejetnosc radzenia sobie ze stresem i tego typu rzeczy. Jednakze bylabym wdzieczna za wszelkie informacje. Dziekuje za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaal
www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutantka_
wbrew pozorom nie jest tak prosto, jak tylko otworze dokument, ktory moze zawierac tego typu informacje to jest to test o tym komu nalezy takie testy robic, jak i dalczego, a taka wiedza akurat nie jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutantka_
no i co? dalej nie ma nikt zadnego pomyslu, bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marij
Z tego co ja wiem, testy psychologiczne mozna nabyc jedynue w specjalistycznej ksiegarni i trzeba legitymowac sie dyplomem psychologa, bo z tego co rozumeim potrzebne sa testy wraz z kluczem, ale moge sie mylic wiec moze warto pytac dalej:) pozdrawiam Marij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakrutantka_
Marij, dziekuje bardzo, przyznam ze nigdy wczesiej nie mialam z tym do czynienia od tej drugiej strony... Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
mnie tez to interesuje, moze ktos jednak zna jakies zrodla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
wydaje mi się że więkoszość portali internetowych dot.pracy posiada takie testy rekrutacyjne, bądź psychologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
A propo rekrutacji to ja znalazłam wideo z rozmów kwalifikacyjnych :D:D:D Sama powinnam wyciągnąć wnioski i zastosować w swoim życiu http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,74867.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×