Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lauraimpresja

CZY TAKA PRACA W OGÓLE ISTNIEJE??

Polecane posty

Gość lauraimpresja

chciałam sie dowiedzieć, czy ktos ma pracę , z której jest rzezcywiscie zadowolony?? czy istenieją takie miejsca pracy w ogóle,: gdzie czujecie, ze się realizujecie jestescie doceniane, szanowane pensja jest jakas sensowna (zawsze moglaby byc wieksza) warunki są normalne - szefostwo ludzkie a zimą wlączane ogrzewanie stosunki z kolegami są zdrowe - nie ma kopania pod sobą dołów o czasie na dojazdy nie wspomnę czy cos takiego w ogóle istenieje W JEDNYM?? nie piszę z myslą o marketach i biedronkach mialam super prace, ale tylko pod względem tego co robiłam, była to praca twórcza, boje sie ze juz takiej w swoim miescie nie znajdę. zaraz urodzę i nie chciałabym być nieszczesliwą, niespełnioną mamą to mnie tak martwi, co po macierzyńskim.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
witam, glowa do gory... pewnie ze takie prace istnieja, pracuje jako szeroko rozumiany marketingowiec, i jestem bardzo zadowolona, jest to moja pierwsza praca i ani mysle jej zmieniac. Pracuje trzy lata i coraz bardziej mi sie podoba, robie to co lubie, nie ma monotonii, kazdy dzien stawia przede mna jakies nowe wyzwania :) nie mam stresu, bo atmosfera jest swietna, szef jak kumpel, zespol ludzie miedzy 20 a 28 rokiem zycia, dogadujemy sie swietnie, nie ma zawisci i zazdrosci, mozna powiedziec ze sie przyjaznimy, omawiamy swoje problemy miedzy soba, spotykamy sie w weekedny, razem chodzimy do kina i placzemy tez razem, gdy komus sie w zyciu nie uklada, pensja w porzadku, ale marzyloby mi sie wiecej... a tak to ... sielanka :) wstaje rano i ciesze sie ze ide do pracy, do tego co lubie i do moich znajomych, czego wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krarola
kasiaaaa. a na czym tak naprawde polega Twoja praca? Co robisz w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jufffiiiieeee
rozmawiam z klientami, odpowiadam za przetargi, w ktorych startuje moja firma, przygotowuje oferty, moja praca dotyczy także reklamy i promocji firmy itp. wszelkie dzialania marketingowe... a i jeszcze zawsze godzinke pije kawe z moimi kolazankami i plotkuje, potem migniem zabieram sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jufffiiiieeee
i taka praca wlasnie daje mi satysfakcje i zadowolnie, dodam jeszcze ze mam super kierownictwo :) achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
wszelkie dzialania marketingowe: klienci, reklama, promocja, ale takze czasem kupa dokumentow, troszke takze posrednicze w procesach rekrutacyjnych, zalezy co kto lubi, ja za swoja praca przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
a jeszcze tak jak jufffiiiieeee mam czas na kawke z kolezankami rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krarola
A jak dostalyscie taka prace? Czym sie wykazalyscie, ze akurat Was wybrano? Zakladam, ze bylyscie po studiach i nie mialyscie doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
po prostu, przyszlam na rozmowe i sie dostalam, obejrzeli moje cv, znalam dwa jezyki, bylam w trakcie studiow magisterskich (mialam tylko licencjata) i pisalam bezwzrokowo na klawiaturze (to jest akurat "zboczenie" mojego szefa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje..... jestem od 3 lat asystentką dyrektora w duzej prywatnej firmie.... ludzie zajebiści, szef świetny, chociaz miewa jak kazdy szef swoje dziwne humory, zawsze idzie mi na rękę.nigdy nie odmówił mi pomocy.nie jestem karana za to ze się spozniam, ze wczesniej się urywam kiedy mam dentystę.....w kopercie na slub dostała ponad 1000 złotych od firmy.....atmosfera super. mam duzo pracy ale mam bardzo dobre wynagrodzenie i przede wszystkim ludzie w firmie mnie szanują bo wiedzą , ze jestem tak naprawdę jego zastępcą. i jeszcze wazna sprawa...mój szef mi ufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×