Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wąziutka

Wierzyc czy nie...? załamują mnie ludzie!

Polecane posty

mam anemię, niewielka ale mam, jestem tez bardzo szczupła. Ludzie naokoło nie daja mi zyc, wysyłaja mnie do lekarzy, mówia ze xłe wygladam, że okropnie, ze jestem za blada, za chuda, że nie jem, że umre.. ( dosłownie). czuje się w miare dobrze, jem tyle ile potrzebuje, mam cięzka praće ale daje rade, ale ci ludzie podkopuja mnie coraz bardziej.. zaczynam miec depresje przez to gadanie , jak kogos spotykam mysle tylko o tym ze zaraz coz usłysze o stanie mojego zdrowia i wyglądzie... mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy tekst: matko, jestes tak blada że az zółta! idź w końcu na jakies badania! dziecko masz, co będzie jak ciebie zabraknie...? Poryczałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie ludzie maja n
asrane. Zamiast soba to sie interesuja innymi i wpieprzaja w nie swoje zycie !! Olej to co mowia... jakby nie wiedzieli to anemie moga miec nawet ludzie ktorzy nie sa szczupli, wiec bez przesady, poza tym to mozna wyleczyc wiec czemu mialabys umrzec? Ja tez jestem bardzooo blada bo taka mam urode:( Nie uwazam zebym z tego pwoodu miala np umrzec wczesniej niz inni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkaka
A co ty sobie poradzić z takimi tekstami nie potrafisz? Przecież to impertynencja i szczyt chamstwa. Taką osobę trzeba sprowadzić do pionu albo zdecydowanym: nie życzę sobie i wypraszam takie uwagi, albo równie chamską i zjadliwą ripostą. Ludzie ci srają na głowę bo po prostu sobie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie ludzie maja n
asrane:) mowilam tylko glaby moga mowic takie rzeczy. Solarium raczej nie pomoze, ja bynajmniej probowalam lipa, tzn tak po 12 seansach ok 10-15 min cos widac ale w porownaniu do moich kolezanek dalej wygladam mega blado:) Ale nie przejmuje sie tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada, żołta, przezroczysta- to najczestsze okreslenia. chuda, szkielet. Może ty masz jaka chorobe? czemu sie nie chcesz przebadac? idź do szpitala! weź sie za siebie! na pewno masz anoreksję! umrzesz! wyciagniesz kopyta! tak nie można! masz dla kogo zyc! I tak regularnie.... czy ja naprawde umieeram..? może tylko ja o tym nie wiem...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź na badania
to nie zaszkodzi chyba przecież, nie wiem jak wyglądasz wiec trudno mi mówić czy masz ich posłuchac czy nie. Ja też słysze teksty typu jestem blada, chuda itp itd, ale badania robiłam i jestem zdrowa, nie przejmuje się tekstami. A badania warto zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffooooo
Ludzie cię będą tak traktowac, jak im na to pozwalasz. Następnym razem osobie z takim tekstem powiedz, żeby się odwaliła, albo powiedz: no ty to chyba anemi nie masz, skoro znowu utyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sie o ciebie martwia
przypuszczam, ze ci ludzie sie naprawde o ciebie martwia. ale jesli to taka juz twoja natura to powinni powoli przestac. druga mozliwoscia jest, ze tobie naprawde czegos brakuje. bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×