Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wednesday

jak rozbić dżinsy ???

Polecane posty

czesc :) wlasnie kupilam sobie dżinsy (albo jak kto woli - jeansy), sa troche za opiete w udach i pupie, i pytanie brzmi: czy znacie jakies sposoby by je troche rozbic ?? co, mam robic w nich przysiadyu w domu? buuu a aaa, kupilam je bo cena byla atrakcyjna :) tylko prosze nie piszcie ze najlepiej schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najlepiej schudnac, ale mozesz jeszcze ponosic je po domu np. wtedy sie troche \"rozejda\" :) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no i padla pierwsza odpowiedz o schudnieciu hehe trzeba odkurzyc rower :P:P a moze cos jeszce jednak... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozejdą się
jeśli nie mają streczu (czy jak się to pisze) to się nie rozejdą - po każdym praniu znów będą ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj, jesli nie jestes gruba, tylko spodnie maja mniejszy rozmiar niz zazwyczaj nosisz to nie powinno wygladac tragicznie, tak jak mowie pochodz w nich po domu czy nawet gdzies blisko wyjdz na dwor, a sie rozciagna iles tam na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, ja niejestem Idealista z Marska, ktory wypowiada sie jako 300 sób :P eheheh lubie środe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, gryba niejestem, jakos one wygladaja na mnie, szitowych bym nie kupila , nawet za taka cene doobra powiem wam, dalam za nie 24,50 w Reserved. maja -50% od przecen, ich cena wyjsciowa to 129, a kupilam za niecale 25, to okazja jak niewiem a fajnie wygladaja, tylko noo, ciut ciasnawe... ja to widze, dla ludzi sie to nie rzuca w oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby rozbić dżinsy
wpierw musisz je tak ubrudzić żeby same stały a potem mocno nimi o coś uderzyć. Mam nadzieję że pomogłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffooooo
Spróbuj je zmoczyć (lekko) i pochodzić do wyschnięcia. Jeśli to gruby dzins jednak, to raczej nei licz na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffooooo
Zwilżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholender... no troche grubawe sa :( chyba pozostaje mi schdnac... tylko jak ja mam sie pozbyc tych boczków :( rower na to nic niepomoze przeciez :P jedynie na pupe cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffooooo
jak schudniesz, schudniesz cała, boczki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie przezuce z tym tematem na forum o dietach heh :) ok, dzieki za pomoc :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
ja też kupiłam sobie dżinsy w które ledwo mogłam się w sklepie dopiąć :D a potem pochodziłam w nich po domu, przysiady itp. i są juz ok! z tym że po praniu problem powraca ale co tam jak są fajne :D na boczki dobre jest hula-hop 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.
Mnie sie wszystkie dżinsy rozbijają od noszenia [od dżinsów z Zary po Levi'sa]. Zawsze w sklepie wybieram takie mocno opięte, żeby potem, jak już się rozciągną, nie "wisiały" mi na tyłku. Parę spodni z Reserved ma mój narzeczony i dzieję się z nimi dokładnie to samo. Założysz dwa razy i będzie okej, co nie znaczy, że nie opłaca Ci się wyskakiwać na rower :) Sport to przecież samo zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pf: no hupa hop fajny pomysl hehe, chyba sierzejde do piwnicy, moze znajde tam moje stare uzywane za gowniarza hihihi .a. : no wlasnie w tym reserved gdzie je kupowalam, to pracowala moja kolezanka, to mowila ze one sie rozbija napewno od noszenia.... no ale chcialabym by szybciej sie rozbily jakos wlassnie, chyba trzeba bedzie robic sesje w domu \"up and down up and downe\" hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierz je
dżinsy rozbijają się w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tightjeansmen
Pranie nic tutaj nie da :d jedynym sposobej jest zakladanie spodni kiedy one są jeszcze lekko wilgłe :D z drugiej strony to noszę tylko jeansy które są tak opięte ze mam się w nich trudno poruszać a jestem chłopakiem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej schudnac
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×