Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość timmon

OFERTA DLA FIRM Z BRANŻY WESELNEJ

Polecane posty

Gość timmon

Witam Mam ofertę dla firm/usługodawców z branży weselnej, nie posiadających własnej witryny internetowej. Nie będę Wam tłumaczył jak silna jest reklama w internecie bo o tym z pewnością wiecie... Chciałbym z mojej strony zaoferować Wam kompleksową reklamę w sieci obejmującą: - stworzenie witryny - rejestrację domeny (adresu, np. www.nazwa_Twojej_firmy.pl, www.nazwa_Twojej_firmy.com.pl, itd... ) - "zaparkowanie" domeny na serwerze - hosting o pojemności 2GB (miejsce na serwerze) z możliwością tworzenia subdomen (np. www.cos_tam.nazwa_Twojej_firmy.pl, www.cos_tam.nazwa_Twojej_firmy.com.pl, itd...) - pocztę w Twojej domenie (np. cos_tam@nazwa_Twojej_firmy.pl, cos_tam@nazwa_Twojej_firmy.com.pl itd...) - max. 5 kont pocztowych - pomoc w aktualizacji treści Twojej strony - pomoc techniczną ...i co najważniejsze - jej promocję w sieci - Twoja strona będzie znajdowana w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych tj.: google, onet.pl, wp.pl, interia.pl W PRZECIĄGU PÓŁ ROKU GWARANTUJĘ, ŻE JEJ PAGERANK BĘDZIE WYNOSIŁ MINIMUM 3 (www.prchecker.info). Cena 1000 zł netto (wliczona jest w tym roczna opłata za hosting - 250 zł netto). Wystawiam faktury. Zainteresowanych proszę o maila - timmon@o2.pl Oferta dotyczy tylko _kompleksowej_ obsługi - nie pozycjonuję stron, których nie robiłem i nie są hostowane na moim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×