Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysia9

czy warto...

Polecane posty

Jestem na stażu od prawie 2 miesięcy w sklepie spożywczym.Chodze do szkoły zaocznej liceum,jestem w klasie maturalnej.Pracuje od poniedziałku do piatku(jak prawidłowo na stażu)ale również w soboty \\\"na czarno\\\"UP o tym nie wie.Szefostwo płaci mi za soboty 30 zł.Chciałam od marca zrezygnować z chodzenia w soboty by uczyć się do matury.I tu zaczeły się problemy.Szef powiedział że MUSZE przyjść do pracy w sobote,oni mają braki kadrowe i nie będzie komu pracować.Powiedział też że dostaje za soboty dodatkowe pieniądze,czy to źle?Chciał mnie przekupic powiedział że zapłaci mi więcej.Nie wiem co mam zrobić.Czy warto za 30zł chodzić do pracy kosztem szkoły?Chciałam dogadać się z szefem że chodzi tylko o soboty w marcu i kwietniu.On nie zgadza się na to:( Zasatanawiałam się nad opcją rzucenia stażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto :) - matura jest wazniejsza :) jesli ten szef nie bedzie chcial sie na to zgodzic - donies na niego do up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
pewnie że tak! pamietaj że to staz a nie praca na etat! dziewczyno! na stazu pracuje sie 7 godzin dziennie a nie zapieprza! wiem bo pracowałam w UP i znam sie na tym! najpierw ostrzez szefa a jesli sie nie przestraszy to lec doniesc! Zaloze sie że inny sklep cie przyjmnie na staz z pocałewanien reki, bo to bardzo wygodne dla pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×