Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didier

ty jedna a ich kilku

Polecane posty

czesc dziewczyny co myslicie o sexie z kilkoma facetami na raz ? czy marzycie o tym czy moze was to obrzydza ? czy taki uklad jest mozliwy tylko z twoim facetem i kims trzecim czy moze wprost przeciwnie - tylko z facetami z ktorymi nie jestescie w zwiazku ? co w takim sexie kreciloby was szczegolnie a co odpychało ? czy ktoras juz probowala i czy poleca czy moze nie ? co musza soba reprezentowac faceci byscie poszly na taki uklad ? piszcie i opisujcie ewentualne przygody, to bardzo ciekawe... wiem ze bylo juz kilka takich tematow ale piszcie tu, nie odsylajcie mnie gdzie indziej nie zamierzam na nikogo najezdzac wiec piszcie smiało i szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Mengele
Cześć Didier. A czy ty też marzysz o seksie z wieloma facetami. Jak wkładają ci swoje pały w odbyt. Napisz czy cię to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sex wchodzi w grę, ale z facetami o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wrazliwosci. Meżczyzni musza miec takze mila powierzchownośc i dobra sylwetke. Odpadają mezczyzni( bez urazy ) z brzuszkami. Musza byc przedewszystkim zadbani. Jeszcze do tego jeden , no a moze dwa drinki ...i mozna zaczynac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej mile panioe piszcie nie wierze ze taki temat was zawstydza, wyrazcie swoje zdanie, ewentualnie opiszcie swoje przygody. przeciez to forum erotyczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Łapka ci się zapoci... linie papilarne pościerają... przy czytaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze nie macie na ten temat zdania ! bardziej osobiste topiki tu bywaly i pisalyscie ze az milo ! no dalej, troche odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Milczymy powodowane troską o twoje zdrowie... Zapocisz się, zmęczysz... i przeziębienie gotowe...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Ja mam dokładnie tak samo jak "zaden nick nie wchodzi". Staremu bym chyba oczy wydrapała jakbym go widziała z inną ale filmy właśnie z taką akcją to strasznie mnie podniecają. Zawsze na takim właśnie filmie dopuszczam się gwałtu na moim starym już po kilku minutach oglądania. Sama też nie mam ochoty na innego faceta ale to, że jest się na diecie, nie oznacza że nie można oglądać menu w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Mengele
Didier jak tam? Natrzepałeś już całe wiaderko budyniu czytając wpisy lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko poznac zdanie wielu kobiet na ten temat w przeciwienstwie do ciebie nie musze sie trzepac czytajac kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiel
piszcze miłe panie, już dochodze, już już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez trzepiesz na topikach z erotycznego ? dziewczyny piszcie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie jeszcze nikomu nie zaszkodzilo!Jezeli ten temat kogos nie interesuje , nich nie zaglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria 99, co by cie w takim sexie fascynowalo a co sprawialo ze czulabys opor ? co sadzisz o dziewczynach ktore tego doswiadczyly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prosze tylko o wyrazenie zdania a nie o exhibicjinizm co w tym temacie takiego ze malo ktora sie wypowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno wam
fantazje fantazjami, myslenie o tym mnie podnieca ale jak zdarzyła mi się kiedyś realna propozycja - z odrazą odmówiłam i dobrze, wcale nie żałuję chyba czułabym się po tym źle - psychicznie na pewno, fizycznie - nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego odmowilas ? co cie zahamowalo ? daria 99, jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno wam
nic już nie napiszę, bo nieładnie zakładać ten sam topik na różnych działach jesteś po prostu wścibski i niecierpliwy, więc jako partner do rozmowy się nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce aby wiecej dziewczy sie wypowiedzialo na jakich zasadach chcesz rozmawiac ? przepraszam jezeli cie urazilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Powal sobie w innym topiku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jakie to fajne uczucie , kiedy zamykasz oczy i czujesz,ze we wszystkich twoich erogennych miejscach czujesz dotyk i pieszczoty...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
:)... Daria:)... Chłopak zachlapie klawiaturę i dostanie w dupę od starszego brata...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
:)... no ok... może brat przyjdzie z kolegami i chłoptaś doświadczy na własnej skórze wszystkich zalet i wad seksu z wieloma partnerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasiczka -nie najezdzaj tak na Didera.Przeciez nie jest chamski i nikogo nie obrazil? Być moze ,ze taki sex go podnieca.Nie ma nic w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Nie, nie jest chamski... jest tylko niecierpliwy i jego wypytywanie przypomina przesłuchanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Ok... publicznie deprekuję... Przepraszam, że podejrzewałam cię o walenie gruchy. treraz już wiem, że cel był szczytny i poważny.... Pewnie piszesz pracę naukową na ten temat, albo coś równie poważnego. A ja omal tego nie zniszczyłam. jeszcze raz deprekuję, obiecuję poprawę i zmykam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×