Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

didier

ty jedna a ich kilku

Polecane posty

Gość monika7334
Przykro mi Didier :o ale boje się, że mąz mógłby się czegos dowiedziec, cos przeczytać. Wolę nie ryzykować tym bardziej, że czytałam dzisiaj artykuł o hakerach, którzy szantażowali ludzi z erotycznych chatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
JA PRZEŻYLAM COS TAKIEGO : Pojechałam na szkolenie na które wyslala mnie moja firma razem ze mną 3 kolegów z pracy. Znaliśmy się 3 lata ( bo poznaliśmy się w pracy) zawsze dobrze się dogadywaliśmy, świetnie się nam razem pracowało w pracy tworzyliśmy zgrany swietny zespół. Dodam że koledzy byli w wieku 29,31,33 lat zadbani, bardzo przystojni i co tu duzo dodac podobali mi się zajebiście od samego początku kiedy stanęlam w biurze i przedstawiono nas sobie. Mieli w sobie coś z modeli, opaleni weseli przystojni... Często jeżdziliśmy wspolnie na szkolenia. I kiedys stało się, wieczorem wybralismy sie na drinka, jednak nikt z nas dużo nie pił, wspólnie się śmialiśmy rozmawialiśmy aż tu rozmowa zeszła na tematy sexu. Od słowa do słowa i wylądowalismy u jednego z nichw pokoju hotelowym. Uprawialismy sex przez ponad godzinę na różne sposoby, różne pozycje, we wszystkie moje dziurki. Tak więc przeżycie fajne, chociaż nie moge powiedzieć że zajebiste, orgazm mialam jeden i to bardzo slaby, bo trudno skupic sie na wlasnej przyjemości gdy jesteś posówana we wszystkie diurki.I tak codziennie przez 4 dni szkolenia wieczorami uprawialismy sex( ja 1 ich 3) Teraz minęlo 4 miesiace od tamtego zdarzenia i niestety ale koledzy zmienili do mnie podejście i mam wrażenie że potraktowali mie jak łatwa dziewczynę do której traci się szacunek Nigdy bym tego nie powtórzyła, bo wcale przyjemność nie jest wielka, a kobieta która na to pozwoli przez tych mężczyzn jest traktowana jak dziwka. wiem co mówię i jesli DIDIER chciałabyś spóbować to odradzam. Z jednym mężczyzną też możesz uprawiać cudowny i dziki sex, a jak dołączycie do tego np. dwa wibratory i umiejętnie je wykorzystacie to zabawa super i przeżycia też. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh......
nie, zmieniam nicka, zeby ktos z mojego domu, zagladajac tutaj, nie polapal sie, ze taki mam, jaki mialam przed zmiana na ten ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika a skad mialby sie dowiedziec ? jaki szantaz , za kogo ty mnie masz ? ja chce tylko pogadac o tym bo to mnie fascynuje moze byc tu na kafe ale myslalem ze gg albo mail bedzie bardziej dyskretny sorki jezeli cie urazilem odezwij sie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dider-przeczytaj sobie wpis \"nie polecam\", tak konczą się przygody z nieodpowiednimi partnerami.Dlatego jeszcze raz podkreślam,ze osobowosc i kultura osobista partnerow jest w tym przypadku bardzo wazna. Współczuje tej dziewczynie , gdyz oni \"wykorzystali\" ją na maxa. Wcale sie nie dziwię, że ma negatywne wspomnienia.Ja natomiast ciagle wspominam to moje jedyne spotkanie (pomimo, ze uplynelo juz troche czasu) bardzo cieplo i nawet w tej chwili poczulam podniecenie przypominajac sobie te chwile....Mialam tu byc po godz.10.00, ale to jest nimozliwe.Zreszta nawet anonimowo , nie chcialabym o detalach opowiadac na forum, gdyz to interesuje tylko ciebie.Reszta może być oburzona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko1
Daria no co ty ja chętnie poczytam a jak cie ktos zaatakuje to będe cie brobił :p Dawaj daria napisz jak to było. Nie daj się prosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria 99 moze porozmawiamy na gg albo na mailu ? bardzo mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jakas kobieta moze sie wypowiedziec w sprawei takiego rodzaju sexu ? czy moze opisac swoje ewentualne doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria moje gg to 8070198 ale mam do niego dostep tylko po 17 bo wcześniej pracuje ( w pracy nie ma dostępu do gg niestety ). chyba ze wymienimy sie mailami ? pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko1
Daria a tu na forum nic nie napiszesz, nie uchylisz rabka tajemnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dider-mam nr twojego gg. Nie wiem o ktorej, ale dzisiaj zaklikam do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"łomatko1\"-są pewne sfery zycia intymnego o których nie lubie mowic na forum.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugly kid
możesz opowiedzieć jak zerżnęli cie w dupala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7334
Nie chciałam cię Didier urazić. Nie zarzucam ci złych intencji ale wolę nie podawac swojego maila ani gg obcym osobom. Lepiej byc ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dider-dlaczego się zdenerwowaleś? Narazie chce obejrzec skoki narciarskie.Troche zrobiles sie niedelikatny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×