Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneta2007

Do obsługi e-mail pilnie poszukiwany Praca w domu

Polecane posty

Poszukuje się uczciwych, godnych zaufania współpracowników, którzy są zainteresowani wysokimi zarobkami w niepełnym wymiarze czasu w komforcie własnego domu. To jest sprawdzona metoda uzyskiwania dochodów o niewielkim nakładzie czasu i wysiłku. (Kilka godzin dziennie) Wyślij do mnie e-mail na adres Aneta22071974@interia.pl Wspaniałego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdety.....
jakbys miala super prace do zaoferowania - podalabys FIRMOWEGO maila :) daj taki, to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to
wysłałam maila z zapytaniem na czym ta praca niby ma polegac ijuz minelo ze 4 godziny... cisza :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to
ja nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale.....
poprosze o firmowego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale.....
szukasz wspolpracownikow ,wiec musisz miec firme ? Czy wprowadzasz ludzi w blad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats
Chodzi tu o łancuszek...Płacicie x kasy osobie, która was do tego wkręci i potem szukacie łosi, którzy wam mają płacić po x kasy, np. 25 zł. Im więcej osób znajdziecie na to, żeby Wam płacili, tym wiecej zarobicie...Tylko ogólnie to jedno wielkie oszustwo, więc uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piramida finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to
ponownie wysłany i ponownie nic nie dostałam :) ahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to
dobra otrzymałam... ale jakos nie moge sie przekonac powiedz mi na jakiej zasadzie ja miałabym wspolpracowac? na jakiejs umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defu
Zbiarają dane osobowe izdresy skrzynek potem sprzedaje się taką baże do firm rozsyłających reklamę, po odpaleniu się załaćznika (piękny obrazek odwracający uwagę) specjalny trojan wykrada dane z Waszej książki adresowej i to nie tylko mailowej ale i na dysku też. Za dostarczenie bazy danych zapłacą Wam góra 10% jej wartości miesięcznie. W razie draki to nie oni to zrobili to Wyście się do nich dobrowolnie zgłosili i zgodzili na zasady umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem osoba bardzo pilnie poszukującą na stałe takiej pracy jaką Pani oferuje.dysponuje czsem i wiem,ze musze zarabiac dodatkowo,by zyc i utrzmac rodzine. Będę wdzieczna jesli mnie Pani przysle oferte i jakie formalności powinnam dopełnic,by móc rozpocząc te pracę.tel 608 008 466 oraz mail; sygmapro@wp.pl pozdrawiam Lidia Bartkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat z 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×