Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 lata

jest tu ktos ze znajmoscia porawa karnego mam pyt???

Polecane posty

Gość 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w zyciu nie uwierze w to ze
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
wiec pytam ale prosze bez zbednych komentarz zabrano mi prawko na okres 2 lat czy moge smigac rowerem?? aha zabrano miza jazde po wplywem alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale wyłącznie
na trzeźwo :O jak cię złapią to dostaniesz mandat i mogą ci karę przedłużyć kiepski z ciebie zawodnik - pijak za kółkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
nie chce sie tlumaczyc bo i tak bez sensu ale nie jechalem pijany tylko na kaca dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale wyłącznie
hmm skoro wykryli alkohol to chyba kac był tylko twoim odczuciem... no nic - uważaj następnym razem i niech rozsądek wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
pilem z niedzieli na poniedzialek do 2 w nocy pojechalem do pracy przez 8 h nic nie jadlem tylko fajki i 2 kawy skaczylem o 19 gdy wracalem zatrzymano mnie i wykryto 0.6 czegos tam we krwi policjany powiedzial ze gdybym cos zjadl nic by nie bylo a kawa i fajki tylko podnosza alkohol boze jaki ja glupi bylem ale wiem ze nie tylko ja tak jezdze ale i wiele osob na kaca tylko ze ja juz mam nauczke i wiecej takiej glupoty nie zorbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz ale wyłącznie
stało się i trudno po prostu masz nauczkę - mówią że alkohol bywa podstępny i to prawda. różnie organizm reaguje i z różną prędkością go utylizuje. życzę powodzenia - 2 lata nie jest tragicznie a rower też rzecz przyjemna (osobiście wolę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz jeździć sam rowerem po ulicy to musisz miec albo prawko ( czyli u Ciebie odpada) albo karte rowerową. Wiem z doswiadczenia, że raczej nie sprawdzają dokąłdnie, możesz najwyżej zapłacić mandat, chyba że masz wyrok w zawiasach chociaż jazda na trzeźwo bez dokumentów na rowerze to raczej wykroczenie niż przestępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
nie mam w zawiasach moja kara to 2 lata bez prawka i 3 tys grzywny mysle ze jazda rowerem po chdniuk albo drozce rowerowej nie bedzie ani przestepstwem ani wykroczeniem w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiesz na to---------
mój sasiad jechał po pijanemu rowerem został zatrzymany przez drogówkę i zabrali mu też prawo jazdy!!!A ja uwazam że bardzo dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiesz na to---------
za jazde po chodniku moga cie ukarać po ścieżce row3erowej nie ,bo na ścieżce rowerowej nie stoi patrol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata
sorki ale u mnie w miescie jesty tyle drozek rowerowych ze tylko wybierac jedyne co zostaje to chodnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×