Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość equusik

VictoriaPlus

Polecane posty

Gość equusik

Czy pracował ktoś dla firmy ViktoriaPlus przy adresowaniu i wysyłaniu kopert? Czy jest to firma sprawdzona? Na początek wymagają uiszczenia opłaty w wysokości 39zł za pakiet startowy. Boję się że wyśle pieniądze i na tym się skończy moja praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
nie plac im pod zadnym pozorem!!!! ja tak kiedys zaplacilam [z 8 lat temu] i za te 33 zl ktore wowczas zaplacilam dostalam skserowana ksiazeczke z informacjami o pracy chalpniczej. Nic wiecej. Bo jak sie okazalo oni posrednicza tylko w pracy chalpniczej a nie ja daja. Posrednicza w ten sposob ze wlasnie ta ksiazeczke przysylaja i na tym ich sie rola konczy. I za to biora kase!!!! Zlodzieje wstretne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equusik
dzięki wielkie. w takim razie nie zapłace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy którzy nie mając dowodów bezpodstawnie obrażają firmę VictoriaPlus będą pociągnieci do odpowiedzialności łącznie z włascicielem serwisu który zezwala na takie wpisy. Pamietaj, że dzisiaj nie ma żadnego problemu z namierzeniem komputera z którego dokonano wpisu i jego użytkownika, żadne maskowanie nie uchroni cię przed pociągnięciem do odpowiedzialności, chyba ze wcześniej usuniesz swoje wpisy. VictoriaPlus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko banjo
hahaha ta VictoriaPlus robi sobe jaja ze wszystkich i zawsze wkleja tą sama formułkę. Przekrętasy-to wszystko na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
dajcie spokój... ta wielka firma to....skrytka pocztowa na ulicy mickiewicza 2...i zatrudnia tylko jednego wlasciciela....ha ha... a nipy???? tak tylko ze wpiszcie swój nip, to sie okaze ze nieprawidłowy...jedyny prawidłowy nip to nip firmy....ha ha ludzie, zawsze sprawdzcie firme w internecie, wpiszcie jej adres a zonaczycie jak olbrzymia firma miesci sie pod tym adresem. kazda firma ma swoj adres!!!!! nip, i numer telefonu, zadajcie umowy, tam macie dane firmy!!!! powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czytam te wasze bezdurne wpisy i powiem tyle: NIE oczerniaj kogoś i nie osądzaj jak tam nie byłeś nie jesteś i nie pracujesz!Bo ja zapłaciłem 39,00zł do Viktori podpisałem umowę,skonczyłą się podpisałem drugą umowę i jakoś nie narzekam na nich ,chociaż przedtem nie miałem do tego przekonania,ale "kto nie spróbuje ten nie skosztuje",a 39,00zł to nie majatek(w barze w jedną noc więcej zostawi człowiek) a tu raz i .... sprawdzasz i potem mmożesz się wypowiedzieć, i się zastanów co jeszzcze powiesz bo może Ci to człowieku zaszkodzić. Ja sam nie nawidzę ludzi tego typu co siedzą surfują i wypisują bzdury o czymś co pojęcia nie mają, bo zapłaciła kiedyś33zł i sądził,że kokosy mu same z drzewa spadną. Pamiętajcie zapłacenie i podpisanie to jedna sprawa a druga to trzeba działać a nie siedzieć i patrzeć czy konto rośnie! Te zadania które wykonuję to nie jest nic trudnego.Ale dzisiejsi ludzie szukająpracy co by nic nie ntrzeba było robić a jeszcze by płacili tak po 2-3.000 nie ?? A klikanie to też fajne zajęcie w wolnej chwili. Także proszę nie piszcie bzdur jak nie znasz prawdy i nie umiesz posługiwać się komputerem. Pozdrawiam ,miłego dnia Z poważaniem Roman Jakubowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pan Roman
a Pan Roman to jest szefem hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie: Nie ,ja nie piszę bzdur, bo też nikogo nie naciągam,ani też nie jestem ,żadnym szefem, poprostu rynek jest wolny i każdy ma prawo zdecydować o tym co chce i do kogo lub od kogo.( i z każdym jestem w kontakcie,bez problemowo) Także słowa do mnie skierowane jakie właśnie otrzymałem (nie pierdol bzdur naciagaczu!!!!!) uważam ,że jest to wypowiedź kolejnego internauty z brakiem zawartości czegoś takiego co się nazywa MÓZG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
Drogi Romanku! tak zachwalasz ze z checia "tam" jak to powiedziales pojde, a moze zatelefonuje?? podaj prosze namiary gdzie miesci sie siedziba jakze wielkiej miedzynarodowej firmy VICTORIA PLUS, albo chcby numer telefonu. prosze, prosze prosze zaplace, ba nawet 50 zlotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub75
Przepraszam ,jak by komuś nie działał link z strony powyżej to ta sama strona znajduje się tutaj : http://www.romanj.pl ( zmiana domeny jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
ta stronke widze kilka razy dziennie, wystarczy otworzyc poczte! podaj mi adres gdzie miesci sie ta wielka siedziba, ( tzn. w jakim miescie, na jakiej ulicy, ).i numer telefonu do kogos...np...sekretarki, prezesa, zastepcy prezesa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub75
Wystarczy się porozglądać na stronie wejść w odpowiedni odnośnik i masz tam podane adres numer konta nawet a telefon jak tylko dowiem się to zaraz podam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
witam. Wraz koleżanką zostaliśmy naciągnięci prze victorię. Czy jest jakaś możliwość odzyskania wpłaconych tam pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
noi i co taka potezna firma a miesci sie w urzedzie pocztowym? jak taki jestes cwany to podaj chociaz swoj adres a nie skrytki pocztowej. i telefon......hmmmm.... firmowa komorka na karte.... bo sa tak potezni ze nie stac ich na stacjonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
LUDZIE!!!! ZAWSZE SPRAWDZAJCIE ADRESY!!! ZADNA FIRMA NIE ZMIESCI SIE DO SKYTKI POCZTOWEJ OPROCZ WASZYCH PIENIEDZY!!! WEJDZCIE NA STRONE SKIERNIEWIC I WPISZCI ADRES JAKZE WIELKIEJ FIRMY, WYSWIETLI SIE NAWET JAK TAM DOJECHAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugbvesybvfkdyiv
Witam! Ja osobiście współpracuję z firmą VictoriaPlus i jestem zadowolony. Po wpłacie 39 zł które, z resztą zwracają ( co gwarantuje umowa ) dostajemy umowę więc wszystko jest legalne. Oprócz tego jest kasa z poleconych więc zarobki są nieograniczone jesli chodzi o ich wysokość to przy nie tak wielkim wysiłku 2-4 godz dziennie można dorobić 1000/1200 zł netto. No a jesli chodzi o ta wielkość i wiarygodność firmy no to wiecie... jesli chodzi o marketing to trzeba niewiele laptop, internet, biurko i krzesło nie trzeba budować oszklonego wieżowca i do prowadzenia takiego biznesu wystarczy nawet 1 osoba. Mój brat ma firme, działalność zarejestrowaną ma u siebie w domu więc szukając coś o jego firmie okaże się, że jest to jakiś normalny dom a nie firma. A zajmuje się transportem międzynarodowym, a to w cale nie oznacza że, firma jest niewiarygodna! do prowadzenia niektórych interesów nie trzeba wynajmować lokalu wystarczy krzesło i biurko albo kawałem placu na auto. Pozory czasem mylą. Nie będę nikogo namawiał do niczego jeśli kogoś interesuje jak dorobić przez internet zapraszam na: http://www.otostrona.pl/zarabiamywinternecie To tyle jeśli chodzi o moje zdanie! Życzę wszystkim samych sukcesów w życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria ;/
Niestety ja wplacilem i jest lipa...... moge cos z tym zrobic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPlus
NOWOSC - Praca w internecie ! WYKONYWANIE ZADAN INTERNETOWYCH http://www.skandek.maniak.pl/ Za kazde wykonane zadanie dla naszej firmy otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Ponizej przykladowe zadania internetowe do wykonania dla naszej firmy, otrzymasz tez wiele innych zadan, jedne latwiejsze, a inne trudniejsze, ale dzieki nim kazdy moze sobie dorobic jakies pieniadze. Oprocz tego, otrzymasz od nas szczegolowe instrukcje jak wykonac zadania, a wiec nie powinno byc problemow z ich wykonaniem, a gdyby takie sie pojawily to mozna pisac do nas i chetnie pomozemy wykonac zadania, poniewaz nam tez zalezy abys wykonal jak najwiecej zadan. Wykonywanie zadan jest dobrowolne i nie ma zadnych konsekwencji za nie wykonanie zadan. 1. Umieszczanie bezplatnych ogloszen w internecie - placimy 6,25 zł. za ogloszenia 2. Wklejanie gotowych tekstow w internecie - placimy 6,25 zl. za teksty 3. Wyszukiwanie stron internetowych w wyszukiwarkach - placimy 6,25 zl. za wyszukania 4. Dodanie strony www do bezplatnych autosurfow - placimy 6,25 zl. za dodanie stron 5. Dodanie strony www do bezplatnych serwisow pikselkowych - placimy 6,25 zl. za dodanie 6. Dodanie strony www do serwisow TopListy - placimy 6,25 zl. za dodanie stron 7. Dodanie naszego linka do Twojej strony - placimy 6,25 zl. za dodanie linkow 8. Dodanie naszego banera do Twojej strony - placimy 6,25 zl. za dodanie banerow 9. Zapisywanie sie do programow partnerskich - placimy 6,25 zl. za zapisy 10. Wypelnianie krotkich ankiet - placimy 6,25 zl. za wypelnienie ankiety 11.Umieszczenie strony w internecie - placimy 12,50 zl. za dodanie strony ! 12. Polecanie nowych osob - placimy 12,50 zl. za kazde skuteczne polecenie ! Praca dla osob z calego kraju. Prace otrzymasz w 24 godziny. Zapraszamy na nasza strone: http://www.skandek.maniak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zPiotrW
a jak sie juz ma swoja strone...to można nie wpłacać 39zł ? bezpłatnie strone mozna sobie utworzyć w wielu serwisach...chocby na blogerze (po opublikowaniu znajdzie sie na blogspot.com'ie) czy www.weebly.com - przeciez nawet jesli pierwsze zadanie ma nam przynieśc dochód ok 80zł (jak zapewnia zadowolony współpracownik VPlus) to może te 39 zł odjąć od pierwszego zlecenia to i bilans wyjdzie prawidłowy ;-) ps - na www.weebly.com własnie wykonuje prace zlecone przez firme zagraniczną - jesli jestes zainteresowany/na kreowaniem stron...czy moze raczej komponowaniem stron internetowych (nie jest wymagane grzebanie w html'owych bebechach strony), to polecam przyjżenie sie takze stronie/serwisowi www.Center.ws - potem jesli nabierzesz przekonania to zapraszam na strone www.Poland.IT i zarejestrowanie , w polu komentarza wpisz: "z polecenia P.Walczaka" ...tworzenie stron www to dopiero poczatek tego co może zlecic Ci firma z Antypodów (contakt po polsku via skype & teamViewer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×