Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

CZY KTOś Z WAS MA TAKą TOREBKę?

Polecane posty

Gość LadyM
Mam taką bardzo, bardzo podbną. Ja swoją kupiłam w reserved latem. Dałam za nią 39zł - bvyła akurat w promocji. Co do noszenia - jak dla mie wygodna, pojemna i ładna:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
mnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-poznan mogłabys mi przeslas fotki jaka masz torebke:) i jaka cena.Napisz na email monia_24_83r@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebka jest super:) Dziś widziałam dziewczynę na wykładzie z taką samą:) Aż się na nią zapatrzyłam, jednocześnie pomyślałam, że musiała kosztować kupe kasy:) Za 89 to się chyba skuszę:) Zuzia- poznań- szkoda, że nie masz czarnej, bo akurat jestem z Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,to jak ma ktoś do sprzedania taką torebke tylko troche taniej??? Jest rzeczywiscie bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania-czekoladowa za 50 zł.Kupiłam na allegro,ale ani razu jej nie używałam,więc jest w stanie idealnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem tak wkurzona na te allegro co nie kupie jak mi przysla okazuje sie ze jest calkiem inne i odsylam a swoja droga ta torba wyglada tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc kupiłam taką torbę, o jaką was pytałam i jest super :D bardzo udany zakup, zastanawiam sie jeszcze nad biała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×