Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie kto wie

Jak mam to nosić?

Polecane posty

Gość kto wie kto wie

Hej dziewczyny dostałam ładną czarną bluzeczke która z tyłu ma taką jakby łezke że widać całe plecy czy mogę pod nią normalnei nosić stanik? bo te z sylikonowymi tyłami mi się nie podobają jakoś hmm jak Wy nosicie takie bluzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez stanika, nie ma innej opcji, silikony odpadaja bo sa nieeleganckie, pasek od zwyklego stanika bedzie wygladal rownie okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie kto wie
bez stanika odpada zle bym sie czula :) ale wydaje mi sie ze zwykly stanik ktory ma ten pasek z tylu waski sie nadaje hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to ewntualnie ze stanikiem ale moze w takim samym kolorze, zeby sie za bardzo nie wybijal i jakos ladnie wykonczony, albo w kolorze ciala, wtedy nie bedzie taki widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodź w niej
jak masz szpecić paskiem od stanika.. naprawdę - szkoda psuć efekt i się ośmieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetep
moz epod spod inna koszulka w takim samym lub kontrastwoym koloze..lub w jakies wzorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amki sezamki
koszulke kolorowa albo w kolorze ciala, ale w innym kolorze niz ta z lazka, zeby sie nie zlewaly ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie kto wie
dziewczyny? a te sylikonowe miseczki sprawdzaja sie na wiekszych piersiach? i to jest jednorazowego uzytku? jak sie to sprawdza wogole hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bluzke w podobnym fasonie. Nawet dwie: jedna wiązan na szczytach łopatek, a druga tak smiesznie skrzyzowana na plecach między lopatkami. w obu pleców widac b.duzo. Stanik ewentualny tez widac. Wiec ja nosze góre od kostiumu kapielowego, takiego bikini na sznureczki cienkie na plecach i szyji. I az tak zle nie wyglada. Szara bluzka, czerwony \'stanik\' czerwony pasek, i jakies inne czarno szaro czerwone dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabigeal
dokładnie -ja tez zakladam w takim wypadku górę od kostiumu i wtedy jest tylko jeden cienki paseczek, jesli chodzi o stanik silikonowy (chodzi mi o miseczki silikonowe połączone ze sobą) to narazie mialam na sobie pare razy -sprawdzil sie, choc ja przyzwyczajona do push-up'ow dziwnie sie czulam, mialam wrazenie, ze biust mi zwisa.. :) no tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.
Stanik od bikini jest okej, ale latem. Wiosną czy jesienią zakładaj pod spod podkoszulkę w jakimś dopasowanym (chociaż kontrast też jest okej) kolorze + np. pasek lub torbę w takim samym odcieniu. W H&M kupisz jednolite koszulki na grubszych ramiączkach we wszystkich kolorach już od 20 zł. Sama mam kilka, właśnie do noszenia "pod spód" i jestem z nich zadowolona - dobrze się noszą i dobrze piorą. Na pewno będziesz wyglądać świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
jeżeli stanik, to tylko taki, którego nie będzie widać inaczej będzie wyglądało wieśniacko bluzka pod spodem okej, ale bluzka straci swój elegancki charakter (bo przypuszczam, że raczej elegancka jest, ew. taka na imprezę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie taki przyklejany...
stanik:) na allegro są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na
pytanie jednej z was :D silikonowe staniczki nie sprawdzają się na większych piersiach :/ moja qmpela ma mniejsze raczej i na nią ten stanik jest super ale na mnie :/ ja mam duży biust i zamiast go podnosić do góry to jeszcze ciągnie go w dół :/ porażka jak ja w nim wyglądam także do dużych biustów nie polecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
moja kolezanka ma taka bluzke czerwona i nosi pod spod czarna koszulke. koszulka nie musi zakruwac calej lezki, moze zakrywac ja do polowy, ladne wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineńka
własnie wydaje mi się, ze taki staniczek z ramiączkiem na szyję i będzie ok. Tylko nie taki zwyczajny prosze bo sie oszpecisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×