Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black white

Jaka kreacja zakryje odstajacy brzuszek ??

Polecane posty

Gość black white

Jak w temacie. Chodzi o ubior na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherma
ze stanem podniesionym pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black white
czyli odcinana pod biustem? I jeszcze jedno - jaka długość wysmukli łydki i ogólnie wydłuży niską osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze taka sukienka bedzie dobra ale dla niewielkiego brzuszka bo przy duzym moze sie zrobic efekt kobiety w ciazy... co do dlugosci to uwazam ze najlepsza bedzie taka hmm jakby to opisac za kolana prawie zaraz hmm tak zeby nie bylo widac za badzo zwezenia sie lydki przy kolanie ale tez nie moze byc do pol lydki bo wtedy odetnie sie w najgrubszy jej miejscu co zle wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze wydluzenie proponuje wysoki ladny obcas to wysmukli lydke jeszcze no i doda wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black white
Tak, tak - obcasy obowiazkowo (szkoda tylko, że to takie niewygodne!) Myślę, że masz na myśli długość zakrywającą kolana - masz rację w takich długościach wyglądam najkorzystniej! Tylko ten brzuch... kupiłam majteczki korygujące i ... SZOK !! wpijały siew połowie pośladek tworząc efekt tłustego podwójnego tyłka :o a brzucha wogóle nie spłaszczyły a wręcz zjeżdżały tworząc jedną dużą fałdkę!! Brrrrr !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem wiem cos o tym moja mama zawsze takie nosila ( nie wiem czemu dla mnie idelana figure ;) ) i te majtki sie strasznie odciskaja ale naszczescie zrozumiala i zobaczyla ze w zwyklych wyglada lepiej;) tak chodzi mi o dlugosc zakrywajaca kolano:) co do szpilek to wierz mi mozna znalesc naprawde wygodne:) teraz jest moda na peep toe i niektore fasowy maja wysoka szpilke ale za to czesc bucika ma lekka jakby koturne czy platforme i wtedy bucik jest wygodny nie wiem czy widzialas takie?? one sa i modne i moim zdaniem ladne i wygodne ;) no tez zalezy do jakiej sukienki;) hmm tak sobie mysle, ze jezeli Ci wystaje brzuszek tylko a tu jestes zgrabna to moze cos w stylu lekkiego delikatnego gorsetu scisnietego na brzuchu glownie? albo abo dopasowala sukienka z taki modnym teraz grubym pasem co powinno nie wywolac efektu \"chlupania\" brzuszka;) wiem cos o ukrywaniu brzuszka bo sama mialam takowy ;) jeszcze calkiem niedawno teraz walcze na diecie i problem powoli znika;) triki ktore podaje sama stosowala bo akurat miala dwa wesela jak jeszcze mialam brzuszek i dosc dosc dosc nawet sie to ladnie zatuszowalo;) aaaaaaaaaa jeszcze uwazam, ze kolor jest dosc istotny niektory korol czy material dodaje niestety kilogramow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomnialam dodac, ze bielizne polecam bezszfowa np z gatty takie figi niezle wygladaja i sie nie odcinaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black white
Kubanko ja też walcze z brzuszkiem i boczkami :( Możesz napisać jakie kolory masz na myśli - jakie pogrubiają a jakie wszczuplą (oprócz czarnego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm az taka dobra w te klocki nie jestem i dlatego na oba wesela mialam czarne ubranie z dodatkami srebnymi i srebnoczarnymi i ciemno szaro srebnymi hehehe....;) jesli chodzi o materialy to satyny ja bym unikala wszystko w niej widac mimo, ze to raczej grubszy material jest;) no i wiadomo przebijajacych wszysktich ale to oczywiste;) hmm jesli chodzi o te kolory to hmm tak mysle, ze zapewne zdecydowane nie pastele i chyba raczej stonowane konkretne, a nie jakies rzucajace sie w oczy i mlde...tak strzelam, ze np ciemna zdecydowana zielen ( niekoniecznei buletkowa) khaki jakis wyraziste, brazy, ale chyba nie kawy z mlekiem..hmm granaty, omijalabym tez wszystko co ma wzory jakiekolwiek... wiesz tak sobie przypomnialam, ze mierzylam tez sukienke, ktora byla taka ogolnie dopasowana ale na brzuchu tak w okolo miala takie jakby drapowanie czy marszczenie jakby naszyte na dopasowny kroj sukienki i naprawde tuszowalo fajnie i nie robily sie zwaleczki;) nie kupilam jej bo dlugosc byla dl amnie fatalna :( zycze powodzenia w walce z tluszczykiem ;) ja juz prawie na finishu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×