Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata 81

podoba mi się mój kumpel

Polecane posty

Gość Agata 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
nawet bardzo już od kilku lat. I on o tym wie. Kilka razy powiedział mi sympatyczne komplementy, a także to że jest zazdrosny. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślak
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
i długo czekam aż w końcu zrobi coś więcej ale chyba się nie doczekam. Jestem do niego przywiązana i nie wyobrażam sobie że mogłabym spotykać się z kimś innym niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
Ja już dość dużo zrobiłam, co prawda nigdy nie rozmawiałam z nim o tym. wolałabym żeby on zaczął ten temat. nie chcę się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie powiedzenie: \"albo się czegoś chce, albo nie\". więc jeśli Ci się jednak chce, może warto by się zmusić i jednak trochę narzucić ? co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
oboje jesteśmy singlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
nie mam tyle odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
czasem jest tak że to on narzuca się mnie. a później przestaje i dalej jesteśmy kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wolisz sobie do końca życia pluć w brodę: \"mogłam mu powiedzieć, a etraz on jest z tą gupią mendą\" ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
ale autorko -powinnas poczytac inne topiki, to bys troche znormalniala. inne pisza - jak zadzwonic do chlopaka ale tak zeby sie nie narzucac po tym jak sie z nim przespalam i od dwoch tygodni nie dzwoni, mimo, ze wyslalam mu sygnal I W TEJ SYTUACJI WIERZA, ZE JEST SPOSOB BY TO ZROBIC A SIE NIE NARZUCAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
:) nie ale ... jakby to powiedzieć ja kompletnie nie wiem na czym stoję. próbowałam go wyczuć, troszkę olałam i od razu były efekty- "ładnie wyglądasz", "nie podoba mi się to jak ten facet na ciebie patrzy" i takie tam. Więc chyba nie jestem mu obojętna..może jest mu tak wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
wiec zaktywizuj sie wtedy kiedy on zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
oooooooo czytam inne topici i moja sprawa ma troszkę inny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zaktywizuje, to mu mozesz powiedziec delikatnie ze chciałabyś zey czesciej do Ciebie tak mówił etc i ze zalezy Ci na nim bardziej niz na kumplu, bardziej niz na przyjacielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
ja się boję tego że go stracę a tego nie chcę. Jeśli on nic nie czuje i ja wypalę z jakimś tekstem. Już nie będzie tak samo. A taki układ jaki jest między nami też jest spoko, tylko... no cóż a może to wszystko się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
no wiem, to byly zarty;) daj do zrozumienia pozawerbalnie - albo sluchaj macka, jsli jest facetem lepiej doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
chociaż nie , nie wydaje mi się. za dużo faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
przeciez mozna wiele przekazac pozawerbalnie, jesli bedzie zainteresowany - wtedy sam cie zapyta no i podejmie gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
ooooo spoko:) no cóż nie wyczułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
z zadnymi slowami nie wyskakuj, moim zdaniem no i takze zastanow sie czy wystarczy ci to, ze bedziecie razem, czy takze chcialabys byc zdobyta. to jednak roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg, drogie Panie, ile macie lat zeby nie wiedziec ze faceci są PROśCI ? jak nie powiesz jak krowie na rowie to nie zakapuje Agata, po takiej akcji to na pewn nie bedzie tak samo, albo lepiej albo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
oj oj prosci sa ale jak chca to zakapuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
ale on wie że mi się podoba. wiem bo słyszałam jego rozmowę z koleżanką. Ona powiedziała mu "przecież masz Agatę". A on na to "wiem". Niestety do końca nie słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
ha ha ha jestem jak siedemnastolatka:) właśnie przeczytałam mój poprzedni wpis. Masz rację maciek_pn jeśli mi zależy to powinnam coś zrobić, ale on nie jest raczej typem faceta nieśmiałego. Może mu się podobam i nic więcej. I lubi tą niepisaną zależność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
okej będę ze zdwojoną siła. w towarzystwie nie mam wiele do stracenia i tak wszyscy myślą że jesteśmy razem albo byliśmy na studiach. Ach Ach Ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 81
dziękuję za posty:) ja się kładę jużteraz zajrzę tu jeszcze jutro. Kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×