Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warn

zdrada

Polecane posty

jak duże opory mielibyście przed zdradą partnera/ki 1\\ wasz by was nie zaspakaja seksualnie 2\\tam ten by był piekny i sexmachin 3\\pisać szczeże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma szans na zdradę. Wiem, jak boli. Gdyby było cos bardzo nie tak, to przedtem odeszłabym. Żyję według bardzo prostej zasady, że albo z kimś jestem, albo nie, więc trzeciej możliwości po prostu nie ma. Wydaje mi sie, że piszę szczerze. Czas pokaże, czy na pewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła ma rację
Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe. Po co kogoś okłąmywać, zdradzać? Najpierw się rozstaję, później ewentualnie kogoś szukam. I nie ma usprawiedliwień, że ktoś pijany, czy bardzo samotny, że się poddał momentowi i żałuje... Nie zdradzam i zdrady nie toleruję. W ogóle ZDRADA - jakie to brzydkie słowo!!! A kochanka,czy kochanek stoją w mojej hierarchii dużo niżej, niż dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada odpada,nawet jesli nienawidzilabym meza calym swoim sercem.mam swoja godnosc i jesli mam stalego partnera(nie koniecznie musi to byc maz)to jestem tylko z nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochajaca kobieta może zdradzić tylko dla ratowania życia ukochanego. To stare powiedzenie, ale ciągle prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do warn
załóż sobie słonik 2 raz cię upominam !!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? jaki słonik?? jak narazie dzieki za zapewne poważne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do warn
słownik !!!!! literówka w sieci to nie ortograf !!! :P a ty walisz błędy ortograficzne słoniowe !!!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanlej
"Ile razy trzeba płakać żeby się łez zebrało na jeden uśmiech? Ile trzeba popełnić zdrad żeby pojąć czym jest wierność? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo to juz dosyc dawno gdy meza zdradzilam z jego ojcem nie zaluje tego bo wiem jak smakuje inny kuttas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jego ojcem to zrobilas ? Posuwal cie jakis stary facet o fuuu swoja droga fajna.z ciebie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.53 czego się czepiasz ortografii! !!! Są osoby z innych krajów i tam się uczyły polskiego. Liczy się sens i tematyka a nie twoja piepszona ortogafija! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×