Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka_malinkaa

Masz problem z ubiorem, dodatkami - pisz !!!

Polecane posty

Pomyślałam ,że można założyc jeden duży topik , jeżeli macie prblemy z ciuchami lub nie macie pomysłu co i jak pozmieniać lub co założyć piszcie na pewno każdy znajdzie jakąś poradę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam problem straszny
mam sporo ciuchów, każdy z osobna jest super, ale kiedy musze wyjść i sie ubrać okazuje sie, że nic do niczego nie pasuje.... do bluzki nie pasuje żakiet, jak zostawiam żakiet nie moge dobrać bluzki ..... a buty to już nie pasuja do niczego chociaż sa bardzo fajne.....nie umiem widocznie kupować odpowiednich ciuchów jak to uporzadkować ??? od czego zacząć ???? pomóżcie dziewczyny bo sama nie dam rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudkaa
dołączam się do rpośby!! tez mam pełno ciuchow ale nic do niczego nie pasuje, kupuje jak mi sie cos spodoba a potem problem i wygladam pstrokato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cooooo nikt nie doradzi
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaka sobie
Do czego pasują takie drewniane korale? Przyznam sie, że wczoraj sobie kupiłam turkusowy cały komplet i zastanawiam sie z czym to sie nosi Chodzi mi o takie: http://www.allegro.pl/item175988975_korale_dre wniane_promocja_tylko_9_9o_zl.html Tyle, że ja mam przekładane z troszkę mniejszymi kuleczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×