Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetkaaaaa

praca za granicą

Polecane posty

Gość anetkaaaaa

witam! zamierzam pisać prace magisterską na temat wyjazdów za granicę do pracy dlatego chciałabym przeprowadzić ankietę, więc jeśli macie ochotę proszę wypełnijcie... :) 1. Czy zamierzacie wyjechać za granicę do pracy? 2. Jeśli tak to dlaczego? 3. Jeśli tak to dokąd? 4. Jeśli tak to kiedy? 5. Czy pracowałeś już za granicą? Jeśli tak to gdzie i przez jaki okres. 6. Ile masz lat? 7. Jakie masz wykształcenie? 8. Czym się zajmujesz? 9. Czy jesteś kobietą, czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaa
nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na ankietę
Chętnie wezmę udział w ankiecie 1. Czy zamierzacie wyjechać za granicę do pracy? Być może 2. Jeśli tak to dlaczego? Kasa, mniej biurokracji, niezależnie od zajmowanej pozycji społecznej i wykształcenia możliwość egzystencji jak człowiek!!! Poza tym nie ma takiego drugiego kraju, którym rządzili by tacy idioci jak u nas 3. Jeśli tak to dokąd? Anglia lub Stany 4. Jeśli tak to kiedy? Nie wiem (być może za ok rok ja skończę studia) 5. Czy pracowałeś już za granicą? Jeśli tak to gdzie i przez jaki okres. TAK w Anglii przez 1 rok (10 m-cy w Londynie, 2 m-ce za Oxfordem) oraz w Stanach przez 3m-ce (work&travel) 6. Ile masz lat? 24 7. Jakie masz wykształcenie? IV rok studiów (narazie pomaturalne) 8. Czym się zajmujesz? Obecnie studiuję i pracuję 9. Czy jesteś kobietą, czy mężczyzną? K Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaa
wielkie dzięki:))) może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×