Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cebulasta

każda wylicza co juz ma czego nie a kogo to obchodzi?

Polecane posty

Gość cebulasta

czy ciebie interesuje ze ta ma kamerzystę, obrączki(ale wypadło jej oczko i musi dorobic)......i kolejnych 30 punktów tego co ma a czego ni ema. Czy wy naprawde myslicie ze każda z was jest tym zainteresowana czy kupiłas juz stanik i jakiej firmy? czy naprawde myslisz ze one sa zaintersowane czy pończochy będa z koronką hiszpańska czy angielksim haftem? przeciez to nie isteotne czy zawieszka będzie w kolorze brązowym czy buraczkowym. Pozo wy tu wyszczególniacie co która ma w takich szczegółach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
no dobrze, ale co ciebie to obchodzi ? i to żeby aż osobny topik zakładać ? interesuje, nie interesuje, to już nie twoja sprawa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulasta
Załatwione: * fotograf * suknia ślubna (jeszcze ze 4 przymiarki, ale jest juz wybrana) i bolerko * zarezerwowana sala na przyjęcie weselne * mamy podpisaną umowę z zespołem * wybrani świadkowie * prawie skończyliśmy nauki przedmałżeńskie * wstępnie mamy zarezerwowany nocleg dla gości * jedzenie już przygotowane * alkohol (wódka) jest Nie mamy jeszcze: * obrączek * butów * ja nie mam bielizny, ale zważywszy, że to będą tylko majtki, to raczej nie mam co panikować * datę, godzinę ślubu i protokół w kościele * mój facetnie ma garnituru, butów, koszuli (krawat będzie szyty z materiał na moją sukienkę więc odpada nam kupowanie krawatu) * spowiedzi przedślubnej * busa który zawiezie gości na salę * bukietu tzn. pomysłu za bardzo na niego * kolorowych alkoholi * listy piosenek do zagrania dla zespołu I tyle, sama nie wiem, co jeszcze potrzebuję, a czego nie Ślub mam 1.09 więc powinniśmy się z tym wszystkim spokojnie wyrobić A NIE ZAPOMNIAŁAS DOPISAC JAKIE BĘDA MAJTKI I JAKIEGO UZYJESZ CIENIA DO POWIEK? PRZECIEZ TO TAKIE WAZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebulasta zmień nick
na buraczasta, jak Cie ten topik nie interesuje to nie wchodz i nie rób głupich uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulasta
Lista rzeczy które mamy już załatwione: * fotograf * datę, godzinę ślubu i protokół w kościele * suknie ślubna (jeszcze 2 przymiarki przede mną) i bolerko * pończochy (ecru i białe), bielizna * mam już buty * zarezerwowany catering (w kwietniu ustalamy menu i liczbę gości) * zarezerwowana sala na przyjęcie weselne * mamy podpisaną umowę z zespołem * wstępnie umówiona fryzjerka * wstępnie zamówione ciasta (w kwietniu ustalamy jakie i ile) * wybrani świadkowie * mamy obrączki (tylko muszę "naprawić kamień" w swojej) * dekoracja samochodu (ale samochód jeszcze niezdefiniowany) * prawie skończyliśmy nauki przedmałżeńskie * wstępnie mamy zarezerwowany nocleg dla gości * zaproszenia rozdane, ale jeszcze bez potwierdzenia * kotyliony dla gości i dla rodziców Nie mamy jeszcze: * M. nie ma garnituru, butów, koszuli (krawat będzie szyty z materiał na moją sukienkę więc odpada nam kupowanie krawatu) * wybranego tortu * spowiedzi przedślubnej * wizyt w poradni rodzinnej * busa który zawiezie gości na salę * księgi gości * nie mam jeszcze biustonosza do sukni ślubnej * pudełek na ciasto dla gości * bukietu tzn. mam pomysł na bukiet, ale nie wiem czy teściowa mi zrobi czy zamówimy w kwiaciarni * nie mamy wybranej pierwszej piosenki * nie wiemy co z organistą w kościele, bo jest nim mój sąsiad który będzie gościem na ślubie i głupio jakoś tak (sprawa do przemyślenia) * nie mamy jeszcze alkoholu * nie wiemy co musimy sami dokupić (wyjaśni się w kwietniu w rozmowie z właścicielem restauracji) Na chwilę obecną to wszystko co mi przychodzi do głowy i NASTĘPNA WALNIETA KTÓRA WYMIENIA I SIE JESZCZE OBURZAJA TUTAJ POD POMARAŃCZAKAMI. IDIOTKI.dLA NICH NIE WAZNE SA SAKREMENTY TYLKO STANIK, KORALIKI, KIECKA I KOCZEK NA GŁOWIE Z CYRKONIAMI. wSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebulasta zmień nick
Wiesz co brak Ci kultury osobistej.Piękne słownictwo nie ma co ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopmaaamo
Tego nikt nawet nie czyta a te szczegóły są faktycznie żałosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulasta
idz na swój topik dalej pisac swoje szczegółowe listy dopisz czy tampony włozysz firmy OB czy moze Tampax:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne to
nie myslą o sakramencie tylko o rubinie w obrączce i staniku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stado buraków
żal wam d...ę ściska ze ślubu nie bedziecie miały czy co bo nie rozumiem tych kometarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idzcie wy wszystkie w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulasta -> nie znasz żadnej z nas osobiście i nie możesz wiedzieć czy sakrament jest dla nas ważny czy nie bo żadna z nas nie zwierza się Tobie z tak osobistych tematów. Nie rozumiem w czym Ci przeszkadza to, że wymieniamy sprawy już załatwione/nie załatwione? Może Tobie się to nie przyda, ale nie wykluczone, że jakaś inna osoba na forum czytając którąś z pozycji przypomni sobie o czymś ważnym czego do tej pory nie załatwiła? Jeśli tak bardzo bulwersują Cię wpisy z naszego topiku to po prostu oszczędź sobie stresu i nie czytaj ich. Pozdrawiam i życzę mniej stresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iGKU0Ej21bmU7lWwWin7nRmS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×