Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M.87

cel chude Swieta

Polecane posty

hej:) chcialam zalozyc nowy temat bo mam wrazenie ze ciezko jest sie wbic na inne:) Wiec odchudzanie walczymy cale zycie co nie dziewczynki?? ja teraz lece na kopenhaskiej 4 dzien i jest spoko....ale do swiat musze poprostu dobic do 60 nei wiem czy mi to wyjdzie...:/ Ktos ze mna sie odchudza narazie byle do swiat??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzatqa
Po kopenhaskiej bedzie jojo, na 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
jak ktos nie umie sie powstrzymac przed zarciem to po kazdej diecie bedzie jojo!!! ja robilam kopenhaska i nie bylo jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie jojo jak sie nei bede opychac....mam nadzieje a ile na kopen schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzatqa
Hehe, sprobuj jesc malo po rygorystycznej diecie :D To jest silniejsze niz najsilniejsza wola. A jojo - czyli przybranie na wadze wystepuje zawsze!!! Chociazby w zwiazku z przywroceniem poziomu wody sprzed diety. Sie przekonasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja nie przeszlam na kopenhaska z wielkiego zarcia jakiegos wczesniej przez 6 tyg.malo jadlam i mi sie zoladek zminiejszyl i oraganizm przestawil...no to schudne do 55 i moge se przytyc te 5:P zartuje oczywiscie...Zmieniam sposob zywienia i tyle jak bedzie jojo to mam nadzieje ze nei duze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz jakies doswiadczenia z jojo ze mnei tak straszysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
schudlam na kopenhaskiej 5 kg. z 65 do 60 przy wzroscie 160. pozniej wcale nie mialam ochoty na objadanie sie. tzn. na drugi dzien po kopenhaskiej zjadlam wiecej, slodycze i cos smazonego i tak zle sie po tym czulam, ze nie mialam wiecej ochoty na nic takiego. po kopenhaskiej minal juz ponad miesiac i schudlam jeszcze 2 kg! powoli, ale to chyba dlatego, ze mam zrąbany metabolizm przez rozne diety. pozatym te 5 kg. schudlam w pierwszym tyg kopenhaskiej. pozniej w dtugim tyg. waga stala w miejscu i jakies poltorej tyg. po kopenhaskiej tez stala w miejscu! takze trzeba cierpliwosci. zwiekszam stopniowo kalorie i dalej powolutku chudne. odzwyczailam sie prawie calkowicie od pieczywa i slodyczy co wczesniej bylo nie do pomyslenia. zwlaszcza nie wyobrazalam sobie rezygnacji z pieczywa. i codzien godzinke cwicze i czesto spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzatqa
Ja nie chce Cie straszyc!!! Tylko pisze jak jest. Nie wierzysz - Twoja strata. A myslisz, ze dlaczego wiekszosc kobiet odchudza sie cale zycie? Stosuja niskokaloryczne diety, pozniej maja jojo, pozniej znowu te diety ... i tak w kolko, nie potrafia utrzymac szczuplej sylwetki :( Tak to dziala :( Dlatego ja nie strasze, tylko ostrzegam i daje dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzatqa
wcale nie ... ciekawe ktora to Twoja dieta z kolei. Miesiac po diecie to nic, mowie tutaj o dlugim okresie. Poza tym musialas wyeliminowac okreslone produkty z menu, czyli jednak "oszukujesz", bo nie mozesz jesc normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
moja waga czesto skacze z dnia na dzien od 0,5 do 1,5 kg. raz w gore raz w dol. ale to chyba normalne. chociazby przed okresem lub jak sie wiecej solonego zje to woda sie zatrzymuje. a ja mysle, ze jojo to jest u tych co wczesniej nie wbija sobie do glowy, ze zdrowo trzeba bedzie juz jesc cale zycie a z diety wychodzic powoli, a nie poodchudzac sie 2 tygodnie a pozniej wrocic do zarcia i zeby kg. nie wrocily. taka kopenhaska to tak naprawde trwa o wiele dluzej niz tylko 13 dni. bo trzeba z niej przeciez wyjsc! a jak ktos odrazu zacznie jesc nawet te 1000 kalorii to normalne, ze przytyje i bedzie JOJO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
no przeciez ja nie mowie, ze jem "normalnie". wlasnie nie mozna jesc "normalnie" po kopenhaskiej i nie tyc. napisalam to wyzej. a tak wiele kobiet wciaz sie odchudza bo wlasnie nie moga tego zrozumiec, ze juz wlasciwie nigdy nie beda mogly jesc "normalnie". i ja tez napisalam, ze to nie jest moja pierwsza dieta. ale mam nadzieje, ze w koncu utrzymama wage. ostatnio utrzymywalam dosc dlugo -ponad 2 lata. to chyba dlugo? a moze nie... ale przez stres przytylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzatqa
Eh, czyli po Twojej diecie nie mozna jesc normalnie, ani sie stresowac, bo inaczej sie przytyje. Sa diety, po ktorych mozna jesc normalnie a stres nie wywola napadow obzarstwa. Kopenhaska do nich nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
tak, ale jest stres i STRES. moze zle okreslilam to jako stres. powazne problemy osobiste, rodzinne... niektorzy tak maja, ze chudna a inni sie obzeraja i tyja. ja nie mowie o stresie przedegzaminacyjnym czy czyms podobnym. to pikus. moziw o powaznych dlugotrwalych problemach zyciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ====Krzysiek 1986
Hehe ale mi dziewczyny dałyście pomysła a jeszcze mi siostra pomogła. Zaczynam się odchudzać przynajmniej 5kg do 10kg więcej nie Przy moim wzroście 183cm i wadze 94,9kg. dziś wyciągnełem rower,wyczyściłem ogranicze jazde samochodem (tylko do pracy i spowrotem no i jeszcze w pewnych wyjątkach przynajmniej zaoszczędze troche kasy). Więc od jutra troch na świeżem powietrzu rowerkiem pośmigam. może do tego dożuce siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Malagorzatqa a jaka jest dieta po ktorej mozna jesc normalnie?? Wcale nie...gratuluje i mam nadzieje ze u mnie tez bedzie taki sam efekt fu na tluste i slodkie:P ====Krzysiek 1986 no trzeba sie ruszac w koncu wiosna:) ja codziennie mam treningi w clubie fitness...juz mi sie to nudzi tak od 4 miesiecy...wiec przezucam sie na basen i rowerek bo duzo u mnie lasow:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bignana
M.87 możesz się pochwalić jak tak dużo schudłas od lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bignana to zalosne jest troche to moje chudniecie bo przestalam jesc przez faceta...znaczy poznalam faceta i mi siejesc odechcialo a jak 2 tyg minely to stwierdzilam ze jak juz spadlam te 4 kilo to polece dalej no i tak jadlam bardzo malo sniadanie i obiad ale czasem tylko np....4 pierogi przez caly dzien czyli jadlam wszytsko na co mialam ochote ale w ilosciach malutkich a teraz kopenhaska:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopensracka ... ;) Jo- jo zawsze bedzie, jesli wrocimy do starych nawykow zywieniowych Po tej diecie musisz stopniowo zwiekszac kcal i dodawac kolejne produkty, jesc zdrowo i cwiczyc a jo- jo na pewno cie nie dopadnie Nawet bedziesz mogla zjesc torta w niedziele, jeden kawalek, pod warunkiem ze to nie bedzie codziennie Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wlasnie:D jojo mnie nie dopadnie bo sie nie rzuce na zarcie:D tylko stopniowo bardzo stopniowo idzie wiosna beddzie cieplej nie bedzie sie chcialo jesc hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styliste a jak Ty schudlas jakas dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
M. 87 gratuluje ci tego schudnięcia! I trzymam kciuki za dlasze! I oby to nieszczęsne jojo Cię nie dopadło... ;) trzymaj się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie!!!dziekii :D:D:D:kochana jestes !!!naprawde a jojo niech spada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali89
Mi na początku każdy mówił o nie schudniesz nie dasz rady ale ja pokazałam im że można tylko trzeba chcieć! Ja zamówiłam sobie suplementacje African Mango http://afrikanmango.pl zaczęłam zdrowo oraz regularnie się odżywiać i dużo ruchu i to powodowało że chudłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×