Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterina25

CO SĄDZICIE O HM?Jakość, fason, cena?

Polecane posty

Gość
to zależy na co trafisz... niektóre naprawdę są niezłe, a niektóre to szmatki, które po kilku praniach nadają się na ścierki:/ należy zwracać uwagę na jakość materiału. Ceny wg mnie są trochę za wysokie do oferowanej jakości i designu, nawet jak były przeceny, to niezbyt atrakcyjne:/ a fasony? to też zależy na co się trafi... zeszłego lata szukałam sukienki i w H&M były same takie \"wiejskie\", ale dwa lata temu znalazłam tam boską spodnicę (za \"boską\" cenę :/). No i rozmiarówkę mają dużą, więc trzeba brać rozmiar mniej niż zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły ciuszki w HM to szmatki, ale można trafić na perełki :) ostatnio kupiłam tam bieliznę - stanik i stringi za 80 zł i jestem bardzo zadowolona, podobają mi się też bawełniane piżamki, zwykle mają fajne kroje i wzory, ale reszta ciuchów wg mnie jest do dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, sporo rzeczy to zwykłe szmaty. Ale jak się dobrze poszuka, to można na prawdę fajne rzeczy kupić. Ja też lubię piżamki z H&M. Mam też 2 podkoszulki. Najlepsze jakościowo są rzeczy, które mają na tych małych metkach przy kołnierzu takie srebrne różyczki na czarnym tle. Kuraiko ma tez niestety rację, że rozmiary są zawyżone i czasami rzeczy 34 są na mnie po prostu za duże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sliczny gorset - mąż m kupił :D plus stringi i ponczochy do paska - wszystko jest super pończochy nosze i nie ma na nich nawet najmniejszej dziórki ;) no teraz mam 2 komplety poczoch do paska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy ktoś się orientuje, czy kiedykolwiek w H&M w Rzeszowie będą dostępne kosmetyki i akcesoria typu ze Snoopym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
uwielbiam h&m :D i nie wiem co wszyscy tak jadą, że wiocha sama... nie kupuję tam swetrów, bo się mechacą i wyglądają fatalnie po kilku razach. i staników też nie kupuję, bo jakoś nie mogę się przekonać majtki są super- trwałe i wygodne dżinsy też fajne sportowe ciuchy super i ja ma mnóstwo podkoszulek, bluzek z krótkim, długim rękawem i są b. wygodne, nie rozciągają się (no na dwóch się przejechałam, ale to wyjąki) ogólnie raczej ze wszytskiego jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×