Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Nie sądzicie, że w sprawie prawa do aborcji...

Polecane posty

Fioletowo Liliowa - Aborcja to zbrodnia. Czyli tak humanistyczna organizacja jaka jest Trybunal Praw Czlowieka do ktorego wielu chcialoby sie zwrocic w konkretych przypadkach i na ktorego wielu sie powoluje - w tym przypadku sa ZBRODNIARZAMI? To cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.. nie znamy myśli tego dziecka. A to już jest dziecko, od samego poczęcia. To już jest życie.. Ech, na temat aborcji mam naprawdę bardzo dużo do powiedzenia i bardzo dużo argumentów przeciw. Ale teraz ich rozwinąć nie mogę.. bo wychodzę z domu.. pozdrawiam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cycus pępek swiata - ktos \"bezsprzecznie udowodni\" - masełko maślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> hiszpaneczka Nie zrozumiałem o co chodzi ci z tym trybunałem. Zabójstwo w obronie własnej jest usprawiedliwieniem ale pozostaje zabójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trybunał uznał, że regulacje dotyczące przerwania ciąży dotyczą sfery życia prywatnego, gdyż życie prywatne kobiety w ciąży jest ściśle związane z życiem rozwijającego się płodu. Stąd zobowiązania dla państwa, związane z zapewnieniem poszanowania życia prywatnego i określenie regulującej to struktury, a także - jeżeli jest to właściwe - odpowiednich środków. Poszanowanie życia prywatnego wynika z artykułu 8 przyjętej przez Polskę Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Cytuję: 1 Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji. 2 Niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z tego prawa z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez ustawę i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny naglowek : Strasburg: Polska skazana za odmowę aborcji, rządowi prawnicy chcą się odwołać 2007-03-20 11:30 p.s Sprawa dot. pani Alicji. Ten przypadek calej Europie udowodnil polska ideologie dot. aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> hiszpaneczka Sprawa pani Alicji to przykład łamania polskiego prawa. Z tego co czytałem odmówiono jej wykonania aborcji, choć wiadomo było że dozna uszczerbku na zdrowiu. Tu nie mam nic do orzeczenia tegoż trybunału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za jaką aborcją ? Jezeli to jest aborcja na zyczenie,bo była wpadka to ja w takim referendum, powiedziałabym zdecydowanie NIE !! To nie ma byc zaden środek antykoncepcyjny:o WYjątki jakie dopuszczam to ratowanie życia i zdrowia fizycznego i psychicznego kobiety. Gdy ciąża jest wynikiem gwałtu i uszkodzenia płodu.Może dopuściłabym mozliwość usunięcia ze względów społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj to co jest napisane powyzej. Ten fragment ktory mowi o tym, jak Trybunal widzi aborcje i jaki powinien byc stosunek panstwa do tego tematu. Dziekuje za czytanie mnie. Zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trybunał ów stwierdził tez, że Serbowie, którzy bronią swego rdzennie serbskiego Kosova to zbrodniarze. Hiszpaneczko-----nie ufaj zbytnio Trybunałom ,zbyt wiele pomyłek popełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu- napisze to po raz kolejny. Ja nie mam zamiaru decydowac czy PANI X czy Pani Y usunie ciaze lub nie. Nie chce rownoczesnie zeby PANI X i Pani Y czy ja moge ja usunac czy nie. Rozumiecie do czego zmierzam. Jesli nawet bedzie mozna usunac bez przeszkod ciaze - TO CI KTORZY NIE CHCA TEGO ZROBIC UTRZYMAJA CIAZE I URODZA DZIECKO. Czy to musi byc dzisiaj takim problemem i powodem dyskusji w rzadzie i wsrod spoleczenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja jako antykoncepcja? Nie popieram. Może to kwestia moralności, wydaje mi się, że gdybym zabiła swoje dziecko nienarodzone, bo np. przeszkadza mi w karierze albo nie chcę przytyć - sumienie dręczyloby mni do końca życia. A dlaczego mężczyźni nie mają decydować? Przecież wiatropylne nie jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×