Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pracy

Kto z was nie pracuje i szuka pracy ? Jak idą poszukiwania ?

Polecane posty

Gość bez pracy

Jak długo już szukacie ? Czy szukacie też pracy w innych miastach ? Bo ja szczerze mówiąc jestem już tak zdesperowana że od jakiegoś czasu wysyłam też maile do innych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam pracy
hej, ja szukam, miesiac dopiero co prawda, mialam pare telefonow ale okazuje sie ze to co oferuja ma sie nijak do tego co jest napisane w ogloszeniu :( wiec rezygnuje po prostu...cv poskladalam bardzo duzo, czekam na odpowiedzi, bo zdaje sobie sprawe ze nie zawsze potrzebuja pracownika "od zaraz", moga zadzwonic po miesiacu, dwoch czy pol roku wiec nie zalamuje sie. ale bardzo bym chciala juz pracowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
co racja to racja, zazwyczaj odzywają się jak zakończą proces rekrutacji, czasem to trwa miesiąc czasem dwa  Ważne jest to, żeby nie tracić nadziei, i cały czas szukać. Radzę też w jakiś sposób rozwijać się np. czytając ksiązki, ucząć się jezyka czy cokolwiek  wtedy nie będzie to czas stracony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta56
ja szukam od 2 tygodni i odezwalo sie kilka osob, ale stwierdzam tak jak kolezanka powyzej, ze czesto to co pisza w ogloszeniach ma sie nijak do rzeczywistego stanowiska, rozsmieszylo mnie to ze jedna z firm poszukiwala pracownika biurowego, wszystkie obowiazki podali i wszystko zwiazane z praca biurowa, a na spotkaniu okazalo sie ze jak nic poszukuja przedstawicieli i do w dodatku w systemie prowizyjnym wyplata, cholera, szlag mnie trafil, idiotow z ludzi robia, w poniedzialek mam rozmowe o stanowisko specjalisty ds. marketingu, mam nadzieje ze to nie upiekszona nazwa od przedstawiciela handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam firan
2 miesiące, 200 wysłanych cv 12 rozmów kwalifikacyjnych z czego 5 konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysyłam od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysyłam od 2 tygodni
wysłalam tylko 10 cv bo jeszcze studiuje i ine szukam na maksa. i poki co byłam na jednej rozmowie.czekam na odpowiedz czy przeszłam do kolejnego etapu rekrutacji.wszystko ma trwac 3 miesiace ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziesieda
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam firan
4 portale w internecie i poniedziałkowa wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący...
ja szukam od lutego czyli ok 2 miesiecy :(( i przyznam że jest kiepsko - żadnych konkretów :(( A co do oszustw w ogłoszeniach to niestety u jest pełno :( w lokalnej prasie połowa ogłoszeń to zakamuflowana chamska akwizycja a druga to budowllanka z doświadczeniem ! Najgorsze są te kłamliwe oferty gdzie piszą ze szukają magazynierów, sprzedawców, pracównków do biura itp a tak naprawde to szukają naiwniaków do łażenia po domach i wioskach i oszukiwania ludzi obiecując oczywiście "normalną" prace po okresie tzw "szkolenia" ogólnie szkoda słów :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Ja szukam głównie w Interncie właśnie na portalach typu www.gazetapraca pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×