Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyleczonaa

_____________Mam świetny sposób na upławy_______________

Polecane posty

Gość wyleczonaa

Od tygodnia mialam okropne, śmierdzące upoławy. Nie była to grzybica, bo nic nie swędziało, ale na pewno jakiś stan zapalny. Do wizyty u lekarza jeszcze daleko, a musiałam sobie zaradzić. Kupiłam w aptece azulan (głownie dlatego, że zawsze tak robi moja mama przy takich dolegliwościach). rozcieńczyłam go z woda w proporcji 1:10 i zrobiłam sobie irygację pochwy. zrobiłam to 2 dni pod rząd, ale w każdym dniu tylko raz. I po upławach ani sladu. Może będziecie się bały, ale bardzo polecam. to jest do stosowania na błony śluzowe, silnie skoncentrowany wyciąg z rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod warunkiem że
ktoś nie jest uczulony na rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie robi
irygacje pochwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczonaa
no ja mam specjalny irygator od tantum rosa i tym robilam. innego sposobu nie znam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie robi
dzieki-z ciekawosci pytalam bo uplawow na szczescie nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jolka
czy to napewno bezpieczne? gdzie można kupić ten irygator czy coś? w aptece ? ja mam problem z tymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczonaa
tak, irygator w aptece. Mysle, ze bezpieczne, bo jest to do stosowania na błony śluzowe. Tylko pamiętaj, zeby dobrze rozcieńczyć, bo mozesz sobie podrażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno nie nalezy
robic irygacji bo to narusza rownowage i naturalna flore bakteryjna pochwy-nie znam sie na tym ale moze lepiej skonsultowac uplawy, czyli objaw jakiegos stanu zapalnego, z lekarzem :-O ja rozumiem, ze dlugie terminy itd ale nie ryzykowalabym z tymi sprawami-mozna poszukac innego lekarza-ja chodze nie prywatnie tylko do przychodni i rejestruje sie z dnia na dzien, nawet jak nie ma wolnego miejsca to mowie pielegniarce, ze trzbea mi np recepte na leki antykoncepcyjne to ona idzie po nia do gabinetu i daje mi od reki, jesli mowie, ze mam stan zapalny-zawsze gdzies mnie wcisnie, szukajcie dobrych lekarzy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczonaa
jak nie nalezy, skoro sa do tego specjalne preparaty, np. tantum rosa. przeciez nie robi sie tych irygacji prze długi okres czasu, tylko doraxnie. No i specyfikami do tego przeznaczonymi, a nie np. woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×