Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgkjghk

co sadzicie o tych butach?

Polecane posty

Gość wg mnie są
OBLEŚNE, ale jeśli tobie sie podobaja to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkjghk
w sumie to juz oczyma wyobrazni widze siebie,latem,wieczorkiem spacerujaca w nich po molo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkjghk
no wlasnie,kazdy ma inny gust. jak ktos chodzi cale zycie w trampkach to jak moga mu sie podobac takie buty?poza tym srednia wieku na tym portalu to nascie lat wiec tym bardziej. bez sensu ze zadalam takie pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie są
Mam 23 lata i nie chodze w żadnych trampkach tylko eleganckich bucikach na obcasach, lubie taki styl. A te buty , no cóż może na zime ok ale w lato??!!! Będziesz śmiesznie wyglądać , ale jak mówie to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegantka na obcasach
i do tego w lato...chyba w lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie są
U mnie w regionie mówie się "w lato", tak jak np w Krakowie mówi się wyjść na "pole" a nie "na dwór". Chyba że nie chodziłaś na język polskie i nie wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie są
A końcówki "e" mój komputer sam dodaje...piszę odrazu żeby nie było pretensji...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdicub
mam 24 lata i powiem Ci szczerze ze jak wyskoczysz w tych butach wieczorem na molo to bedziesz wygladala jakbys chciala złowić klienta... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdicub
a poza tym one są WIEJSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkjghk
o ,to fajnie:)wlasnie na tym mi zalezy by byc zauwazona a nie zakompleksiona szara myszka:) bo facetow lubie"lowic"wiec tym, bardziej kupie te kozaki:) Wiejskie?hmm...w takim razie cala najnowsza kolekcja PM jest wiejska... na szcsecie kazdy chodzi w czym chce i nic innym do tego:) ja lubie byc oryginalna ,niekoniecznie modna ale oryginalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkjghk
z reszta swiat nie konczy sietylko na baletkach:oktorych jest zatrzesienie na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgdicub
no to kup sobie te buty i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co pytasz
o nasze zdanie skoro nie liczysz sie z nim? kobieto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się dowartościować że my
niby szare myszki jesteśmy, bo nie widzi nam się bieganie latem w kozakach jak tanie dziwki z klubów gogo - tak właśnie kojarzą mi się takowe buty więc - Autorko, nie będziesz ani oryginalna, ani modan ani nic - będziesz Śmieszna, nawet nie zabawna, Śmieszna.. ale jak się łowi szmaciarza który lubi jednorazówki, to będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z klasa23
okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc kobieta w takich butach, dodatkowo w lecie, wywołałaby uśmiech na mojej twarzy :) Niektórzy zareagowaliby pewnie bardziej drastycznie :) A już pomijając fakt, co pomyślą inni - będzie Ci w nich wygodnie? Nogi ci się spocą, odparzą, wstyd będzie buty zdjąć, bo pod spodem taki poligon będzie :) Ja bym tę sprawę przemyślała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że
to okropność, i to za tyle kasy, ale oczywsćie o gustach się nie dyskutuje, ja bym na takie nawet nie spojrzała, a już w lecie to naprawdę obciach, kup sobie lepiej jappnki, klapki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifhfhfh
a ja powiem tak: podoba mi się noszenie kozaków takich lżejszych na wiosnę, latem wieczorem jeśli nie do mini to czemu nie?! ale te buty wogle mi się nie podobają, jest w nich cos co mnie odrzuca... widziłam wiele kobiet w lżejszych kozakach nawet latem np z lnu czy zamszu ( z "artystycznymi" dziurami np) ale wszytskie te buty były z zupełnie innej bajki, miały po prostu klasę. Tym butom jej niestety brak - a cena jest wogle kosmiczna. Nie, nie i jeszcze raz nie - one są po prostu obciachowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież takie buty to noszą clowny w cyrku... Jakbym ja zobaczyła letnim wieczorem kobietę w takich butach, to zaśmiałabym się jej prosto w twarz... Mimo, że jestem na to zbyt nieśmiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, kobieto:o Jest tyle super (i nawet tanszych) butow, w ktorych moglabys wygladac oryginalnie i pieknie a ty wybralas sobie takie kozluny za 6 stow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×