Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilunia

mamusie z gdańska

Polecane posty

Gość ona wie co robi
poszły na stogi na pleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kogoś do...np.chodzenia z dzieciaczkami na spacery..bo nikogo tu nie znam i jakoś tak nieswojo...się czuję...mam trzymiesięcznego synka ....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ MIAŁAM TEN PROBLEM I DOPIERO TERAZ, KIEDY STARSZY SYNEK POSZEDŁ DO SZKOŁY, TO MAM TU SPORO \"KOLEŻANEK OD SPACERÓW\" :D ŻYCZĘ OWOCNYCH POSZUKIWAŃ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo....widzę że pełno tu jeździ mam z wózeczkami ale tak głupio podejść....inaczej jest jak dzieciaczki już biegają... szybcej już o jakikolwiek kontakt mamą drugiego szkraba.. :):):):) Ujeścisko...:):)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jestem z gdańska i to nawet niedaleko od Ciebie, bo z Pogodnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko że ja nie wiem gdzie jest suchanino i pogodne...jestem tu od niedawna i we wszystkim co dotyczy miasta się gubię...a wyjechać z ujeściska to masakra-to jest koniec świata,a na spacer wychodzę nad stawek bo tylko tam można pospacerować,ale tyle teraz tam krążących mam że niedługo trzeba będzie postawić znaki z pierszeństwem przejazdu..:):):):)(osiedle wogóle nie przystosowane dla mam z wózkami)..hrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilunia Pogodne to te żółto -zielone, -niebieskie lub -brązowe domki, takie troche chińskie, niedaleko od łódzkiej słuchanino to już troche dalej jesli masz ochote napisz na meila, będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwuś gadńsk
Witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwuś gadńsk
Jestem mamusią 5 miesięcznego Hubusia, mieszkamy na starówce. Szukamy innych mam do chodzenia na spacery itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×