Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaalalalaaala

czy macie pomysly na wlasny interes ?

Polecane posty

Gość aaalalalaaala

co robicie czy macie wlasne biznesiki jaki dacie mi pomysl mam 5 tys na rozpoczecie czegos cvo tu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Ja bardzo chciałabym otworzyć swój interes, ale póki co czuję, że brak mi doświadczenia i wiedzy. Dlatego też póki co to pracuję u kogoś. A potem zdobytą wiedzę wykorzystam w prowadzeniu własnej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kto myśli o założeniu swojego biznesu, chce mieć biznes jak najlepszy. Jakie są oznaki idealnego biznesu? 1. Bez inwestycji 2. Bez ryzyka niepowodzenia 3. Bez szczególnych wymagań co do wiedzy i doświadczenia 4. Bez ograniczeń w jego rozbudowie (czytaj też dochodów) 5. Bez zatrudnienia pracowników (ZUSy szmusy, związki zawodowe i takie tam) Czy taki biznes istnieje? Okazuje się, że tak. Ma kilka nazw. Ja osobiście lubię franchising osobisty. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Jasne YourLife opowiadaj ;-) My tutaj lubimy wymieniać się swoimi doświadczeniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b b
proponuję zgłosić się o dotację do PUP wtedy za te pieniądze możesz otworzyć fajny interes bo z 5tyś. raczej nic nie zdziałasz dotacja na dzień dzisiejszy wynosi ok 13tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ZA
Wzięłam własnie 12,5 tys z PUP i otwieram własna agencje reklamy :D Na początek wystarczy .Komputer z programem juz mam. na inne rzeczy 12,5 wystarczy:D Najgorzej to czynsz za wynajem przez pierwsze miesiące 1000zł, zus..hmm jakis zanizony i podatek ale mysle ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę się zabić
bo nie potrafię znaleźć pracy, a własnej firmy nie założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Ale dlaczego nie mów tak! Ja wiem z własnego doświadczenia, że brak pracy może być przyczyną depresji ale przecież trzeba iść z podniesioną głową i szukać dalej i wytrwale. Może powinnaś skorzystać z serwisów internetowych takich jak www.gazetapraca.pl czy pracuj.pl Przecież teraz jest masa takich stron :) Głowa do góry i życzę powodzenia w szukaniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Do Naga Prawda- pomoż ja tez jestem zainteresowana własną działalnością, ale nie mam chwilowo dobrego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Co to jest ten biznes sieciowy???Ma to coś wspólnego z handlem przez net???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×