Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holenderka

nationale nederlanden?- agent ubezpieczeniowy? akwizycja?

Polecane posty

Gość holenderka

czy pracowaliscie dla nationale nederlanden, zlozylam aplikacje na pracownkia biurowego do kontaktow z klientami krajowymi i zagranicznymi, przeplyw korespondencji, obsluga centrali telefonicznej... wydawalo sie swietne, ale na rozmowie kwalifikacyjnej poczulam ze robia mnie w jajo i chca zebym pracowala jako agent ubezpieczeniowy, forma rozmowy tak przynajmniej przebiegala, oczywiscie w oczy nic nie powiedzieli, a ja nie wyobrazam sobie pracy w systemie prowizyjnym? ma ktos doswiadczenia z ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
byłam tam na rozmowie miałam do rozwiązania jakiś test na kompie potem pani poinformowała mnie, że trzeba otworzyc własną działalność przez 2, 3 m-c stworzyć sobie bazę 300 klientów. No i takie tam, że są szkolenia, awanse... W sumie musisz namawiać ludzi na ubezpieczenia u klienta lub tam w oddziale możesz się spotkać. W ogłoszeniu pisało, że praca w oddziale to myślałam, że stacjonarna. Potem na nstępną rozmowe z menagerem nie poszłam i telefonu nie odbierałam bo taka praca mnie nie interesuje dlatego nie wysłam już na ubezpieczenia ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderka
to do dupy taka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×