Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AAnonimowa

Kto szuka szuka i szuka i NIC?

Polecane posty

Gość mam dosc no grr
ja szukam...ej napisz cops jak szukałaś, moze dojdziemy do jakichs wniosków i pomozemy sobie nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
bo ja szukam szukam i dostaję po d... a jak szukasz? moze popelniasz jakiś błąd? odpowiadasz na ogloszenia? i co jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm dziwne
a czego szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
ja szukam mozliwsoc zdobycia doswiadczenia w ksiegowosci, mam doswiadczene w marketingu ale marketing to takie nic...to dla mnie za łatwe a skoro tak czy siak nie mam chodów i chcą mnie kołowac to juz lepiej przy okazji cos się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
Aanonimowa >>> co takiego wymagają w tych ofertach? aha i napisz ile masz lat i czy juz pracowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj dwa języki, umiejętności dotyczące programowania i inne głupoty. Każdy chce zatrudnić geniusza, a nie cce inwestować w jego szkolenia. Pracowałam przez okres 4 lat w trakcie studiów, jednak nie w związku z zawodem, zarabiałam ok. 1500 na miesiąc. Zrezygnowałam, chciałam zacząć coś nowego.... no i mam.... a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
nie mogłas tam zostać? a co robilas w tej pracy? nauczylas się tam czegos noweog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
ja mam wiele lat wiecej doswiadczenia, tylko ze trafiałam na zlodziei, bo robilam co inneog i się przekwalifikowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc no grr
mam wiele lat doświadczenia, przekwalifikowałam się 9bo to jest dosiwadczenia zdobyte w 2 zawodach) ...no i dostalam po tylku, bo trafialam na wyzyskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam i szukam
odpowiadam na ogłoszenia, na które spełniam wymagania, później ktoś telefonuje, umawiam się radośnie na spotkanie, które przebiega sympatycznie. Dają mi znać, że chętnie by mnie zatrudnili, dziękują i nic. Podoba im się moje cv, fajne umiejętności, fajne doświadczenie. Wychodzi na to, że ze mną coś nie tak. Ale co? Nienaganny strój, dobra postawa w czasie rozmowy, odpowiednia pewność siebie, trochę humoru, stosownie do zachowania osoby rekrutujacej. I koniec. Miałam juz takich rozmów 15 w ciągu 2 miesięcy. Może kwota, której oczekuję jest duża, ale mówię 2000 brutto, takie minimum, wiem, że nawet mniej dają na początek, a cenić tez się trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
a może powinnaś jakoś bardziej zainteresować swojego potencjalnego pracodwacę? Np. posiadać jakieś niezwykle CV, czasem takie małe szczegóły dość mocno decydują o tym kto dostanie posadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
a co mnie najbardziej denerwuje?za każdym razem jak przeglądam oferty które mnie interesują to wszędzie pisze: doświadczenie minimum dwa lata!!jak mam mieć doświadczenie skoro studiowałam dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam i szukam
sęk w tym, że ja mam bardzo ciekawe doświadczenie, w bardzo nietypowej firmie, wszyscy sa szczególnie tym zainteresowani, szkoła też była interesująca, wszyscy sa naprawdę zachwyceni. Jestem sympatyczna,ładna. Naprawde wszystko jest ok. Tylko, że mnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Alma.
Kto szuka szuka i szuka i NIC? --> No JA oczywiście ;) Już mi się powoli odechciewa,a z drugiej strony trzeba przecież za co żyć,więc siłą rzeczy muszę szukać dalej :( Mimo wszystko życzę miłego dnia wszystkim szukającym i (szczęśliwcom) zatrudnionym ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlulka
czytając wypowiedzi wasze to widze w nich siebie.od dwóch tygodni już nie pracuje-a moze i dobrze ze już tam nie pracuje.tez szukam i szukam -chociaż dopiero dwa tygodnie ..i co ..i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Uważam, że warto aplikować na stanowiska, które Cię interesują, pomimo tego, że nie spełniasz wszystkich wymagań. Z własnego doświadczenia wiem, że i takie osoby zapraszane są na rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
więc mimo wszystko wysyłać cv jeżeli w ofercie jest jasno napisane,że z doświadczeniem?już sama nie wiem co robić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlulka
no właśnie czy wysyłac oferty jeśli mam wykształcenie technik ekonomista a niemiałam nic wspólnego z tym zawodem do tej pory-chociaż teraz tego bardzo chce.i co wysyłac ?pójde na rozmowe spytają-o doświadczenia - a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
dzięki serdecznie,ale link nie działa niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×