Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulinka100

buty-deichmann

Polecane posty

Gość Paulinka100

Hej:) w środe jade na zakupy do Warszawy. chciałam sie zapytac czy w deichmannie sa jakieś fajne adidaski? mam taki mały katalog z butami z deichmann i tam są takie baletki moro. co o nich myslicie? albo czy podobają wam sie sneakery czyli takie baletki na wyższej podeszwie? z góry dziękuje za odpowiedzi:) pozdrawiam:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się właśnie podobają w Deichmannie te balerinki moro i chyba je sobie kupię. Wydają się nawet w miarę dobrze zrobione, a to dla mnie ważne bo już dwa razy przy zakupie butów w Deichmannie zawiodłam się na jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro 2 razy sie
zawiodlas to po co chcesz kupowac tam jeszcze? ja raz kupilam tam kozaki, rozwalily sie bardzo szybko i juz tam nie kupuje, najwyzej chodze popatrzyc co maja...chociaz kiedys kupilam tam sandalki to 2 lata sie trzymaly, ale po tych kozakach to jakos uprzedzona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupić jeszcze raz, bo bardzo bardzo marzą mi się balerinki, ale takie właśnie z paskiem przez środek (bo chcę, żeby się dobrze trzymały - jestem przyzwyczajona raczej do obuwia sportowego) a takie widziałam - i do tego moro - tylko w Deichmannie. Są do tego w miarę tanie, chyba 60zł, więc żal się nie skusić. Choć oczywiście jak się rozpadną po miesiącu to będę miała pretensje do samej siebie :P A z butów sportowych - jeszcze tak do autorki topicu - to chwalę sobie buty z Cropptown - bardzo długo szukałam solidnych, czarnych skate\'owskich butów (w takich chodzę od lat, niemniej ostatnio ciężko znaleźć je w moim rozmiarze i po sensownej cenie) i tam właśnie znalazłam. Kupiłam jesienią, teraz zaczyna się wiosna i są bez zarzutu i do tego takie wygodneee :) No i dostałam na nie kilkumiesięczną gwarancję, co też mi się podobało, bo w Deichmannie to nigdy nie dostałam gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×